Слухати

В армії брешуть про складні тендерні закупівлі, — Олекса Шалайський

19 червня 2014 - 18:56
Facebook Twitter Google+
Військові генерали не поспішають витрачати 4 млрд гривень та брешуть про складні тендерні процедури закупівлі всього необхідного для армії
В армії брешуть про складні тендерні закупівлі, — Олекса Шалайський / Програми на Громадському радіо

Олекса ШалайськийВійськові генерали не поспішають витрачати 4 млрд гривень та брешуть про складні тендерні процедури закупівлі всього необхідного для армії. Про це в ефірі «Громадського хвилі» заявив головний редактор сайту «Наші гроші» Олекса Шалайський.

«Зараз найбільше проблема в армії – це ті 4 млдр. що не витрачені. Тобто корупції нема, бо вони не почали витрачати . Ми спілкувались з багатьма людьми, які вимагали Міноборони почати витрачати ці гроші. І на диво ці генерали почали пояснювати, що не витрачаємо, бо довго, важкі тендерні процедури.

Хоча насправді під це АТО під цю війну були прийняті вже давно підзаконні акти, закони Україні, які дозволяють протягом 8 днів закупити все що завгодно і практично без тендерів.
Брешуть про складні тендерні процедури і я думаю чому брешуть.

Мені здається, що люди, які завжди крали на закупівлі і це важко якось побачити,як 4 млрд. проходять повз тебе. А з іншого боку, що всі розуміють, що за ними всі слідкують . І тому починають придумувати якісь схеми, як би так хоч трошки відкусити.

Власне корупційних закупівель ми не фіксували зараз в армії. От єдина недавно була дивна закупівля пального, але кажуть, що куплене пальне фірми, що створена зовсім недавно. А це дивно. І у «Віснику державних закупівель» не було зазначено ціни.

Мало того, нам сьогодні люди повідомили з надр військових відомств, що таки є проблеми. Якщо дивитися на інші військові закупівлі, то вони є всі в межах ринкових цін», — каже Олекса Шалайський.

Нагадаємо, 6 червня Верховна Рада ухвалила зміни до низки мобілізаційних законів, зокрема і щодо спрощення процедур закупівлі для потреб армії. За відповідне рішення проголосували 253 нардепи.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.