Слухати

Війна на Сході« — це війна у цілій Україні, — донецький журналіст

23 червня 2014 - 10:31
Facebook Twitter Google+
Перемир'я не може бути одностороннім, - вважає головний редактор інтернет-видання "ОстроВ" Сергій Гармаш
Війна на Сході« — це війна у цілій Україні, — донецький журналіст / Програми на Громадському радіо

Сергій ГармашПеремир’я не може бути одностороннім, — вважає головний редактор інтернет-видання «ОстроВ» Сергій Гармаш.

”Порошенко не зовсім адекватно оцінює ситуацію. Це дуже неправильно, коли кажуть, що війна йде на Сході — війна іде в Україні. Якщо в Києві ще не рвуться бомби, то це не означає, що так буде довго, якщо ми не задавимо цю гідру, то вона прийде сюди. Прийде,з терактами і в нас буде то й же сценарій, який був в Чечні, все теж саме зараз просувається сюди, в Україну” — заявляє журналіст.

“Коли Ахметов, Олена Бондаренко кричать, що треба припинити АТО, що треба принети мир на землю Донбасу, то в мене таке враження скаладається, що це не гуманізм їхній, а вони бояться, що питання Донбасу вирішиться без них, оскільки вони її створили для того, щоб її вирішити і в обмін на це вирішення проблеми отримати преференції з боку Києва.

Тобто, коли кажуть про федерелізацію — це означає феодалізацію. Вони знову хочуть отримати, на якийсь час, у феодальне володіння донецький регіон. Якщо Ахметов нічого не зробив, щоб зупинити цю війну, то я роблю тільки один висновок — він її створив.

В тому, що Донбас так страждає, що його бомблять, що ллється кров — в цьому провина, перш за все, Донбасу. Ми всі платимо за свою дурість — Донбас платить за те, що обирав Януковича, за те, щ не хотів брати на себе відповідальності за своє життя, що весь час обирав собі якогось царя, який повинен вирішити його проблеми.

И зараз ці люди, справді, тікають. Вони тікають не від терору, який ДНР ЧИ ЛНР там ввели, а тікають від бомб, бомбардировок — від небезпеки. Звичайно, правда. не знаю чому, вони їдуть не в Росію. Більшість їде в Україну і несе в собі залишок негативу в інші регіони і це буде поширюватися, почнеться ланцюгова реакція.

Цьому можна протистояти лише тим, щоб працювати саме з Донбасом, з тією територією, звідки це йде. В нас зараз це не робиться.

В Донбасі не повторився кримський сценарій саме тому, що в Донбасі більше все таки проукраїнських настроїв, але проросійська маса, вона більш агресивна і вона користується підтримкою сильного сусіда - Росії.

Ми всі повинні відчути, що війна йде не на сході, а війна йде в україні, і якщо ми не зупинимо її на сході, то війна прийде і в Київ, і дійде до Львова.” — вважає Сергій Гармаш.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.