Слухати

Волонтерки — чиновникам Міноборони: Якщо ви не допомагаєте, то хоча б не заважайте

11 липня 2014 - 17:10
Facebook Twitter Google+
Волонтерки Анастасія Довбиш і Тамара Сухенко в ефірі Громадського радіо розповіли про те, як вони організували допомогу бійцям сил АТО
Волонтерки — чиновникам Міноборони: Якщо ви не допомагаєте, то хоча б не заважайте / Програми на Громадському радіо
 Анастасія ДовбишВолонтерки Анастасія Довбиш і Тамара Сухенко в ефірі Громадського радіо розповіли про те, як вони організували допомогу бійцям сил АТО

Наталя Соколенко: Розкажіть, будь ласка, з чого почався ваш досвід допомоги українським військовим?

Анастасія Довбиш: Ще з часів загострення ситуації в Криму перший мій досвід волонтерства був в тому, що ми вивозили частину Генштабу Військово-Морського флоту. Ми зібрали кошти, замовили перевізника і вивезли людей.

Тамара Сухенко: Ми познайомилися з Анастасією десь 2 тижні тому. Я побачила у Фейсбуці, що волонтери збираються допомагати волонтерам, які збираються в зону АТО. Тоді ми привезли військовим ліки, їжу.

Анастасія Довбиш: Серед цих речей саме Тамара закуповувала пристрої нічного бачення. Збирати гроші мені допомогає Фейсбук. Також в мене є багато друзів, які вірять мені і допомагають. Є волонтери, які допомогаються своїм певним батальйонам. І кожна група волонтерів завжди на зв’язку зі своїми батальйонами. Військовим завжди потрібні тепловізори, прибори нічного бачення, бронежилети. Всі, хто хоче допомогти нашим військовим, можуть телефонували 093-941-84-00.

Дуже важливо, щоб держава долучилася і також надавала нашім військовим хоч якусь допомогу. Держава зобов’язана забезпечити сім’ї тих хлопців, які зараз нас захищають. Також держава має забезпечити реабілітацію тих хлопців, які отримали поранення в ході бойових дій. Волонтери не в змозі зібрати таку кількість коштів. Я не розумію позиції деяких держслужбовців. Якщо ви не допомагаєте, то хоча б не заважайте волонтерам це робити. Я маю на увазі представників міністерства оборони. В мене побажання також до керівників військових держструктур. Не забувайте, що ці хлопці повернуться, а вони ніколи не пробачать зради.

Багато людей пишуть листи до наших військових. Це надто важливо. Особливо ці листи важливі на передовій. В мене є електронна поштова скринька, куди всі бажаючі можуть надсилати листа до наших військових. Я їх роздруковую та везу нашім військовослужбовцям на передову. Якщо ці слова йдуть від серця, вони мають дуже велику силу і допомагають нашім хлопцям.

«Ви зараз витратите 5 хвилин свого часу для написання листа зі словами підтримки заради них, а вони можуть витратити своє життя заради того, аби у Вас в майбутньому був цей час.

Ваша підтримка — це дуже важливо! Бо вони це роблять заради нас!

Ви можете надіслати листа на мою електронну пошту сьогодні до 15.00. Я роздрукую кожен Ваш лист і передам нашим героям.

[email protected] для тих, хто готовий подарувати мені 5 хвилин», пише Анастасія на своїй сторінці у Facebook.

Волонтери надають номера рахунків на які можна переказувати грошову допомогу для наших військових.

Всім,хто бажає допомогти картка Приватбанку:
5167 9823 0183 8733 Довбиш (Байдаченко) Анастасія Вадимівна.
Для переказу з інших банків:
Recipient’s account number: 29 244 825 509 100
MFO Bank: 305 299
Name of recipient: ПАО КБ «Приватбанк»
IPN/Recipient EDRPOU: 14 360 570
Transfer’s description: для пополнения карты № 5167 9823 0183 8733,
Довбыш (Байдаченко) Анастасия Вадимовна
РЕКВІЗИТИ PAYPAL:
lawyer.mann.[email protected]
призначення платежу: благодійна допомога військовим

 

Фото зі сторінки Анастасії Довбиш у Facebook

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.