Слухати

Вибори Президента в Україні будуть зривати зброєю, — політолог

30 квітня 2014 - 18:09
Facebook Twitter Google+
Це терористична війна Росії проти України на очах у всього світу, — допускає Олександр Палій
Вибори Президента в Україні будуть зривати зброєю, — політолог / Програми на Громадському радіо

 Олександр Палій

Політолог Олександр Палій в ефірі Громадського радіо заявив, що в країні проходить  терористична війна Росії проти України на очах у всього світу. За його словами, міліція бездіяльна. А державну зброю треба роздавати патріотам України.

«Я думаю, що при проведенні виборів на значній території будуть провокації. Атаки на виборчі комісії, на окружні виборчі комісії. Тобто до цього готуватися. Вибори будуть зривати зброєю», — вважає політолог.

Це терористична війна Росії проти України на очах у всього світу. Реакції шокові. Цього можна було очікувати, такої терористично-диверсіонної війни.  А з іншого боку, ми бачимо, наскільки це вразливо.

Харківський мер кардинально змінив свою думку після революції. Він встав на підтримку незалежності України, на підтримку державного суверенітету, територіальної цілісності. Заявив, що в Харківській області понад 70 відсотків українців і ніякого референдума про відокремлення Харківщини не може бути. Сам практично тих тітушок виштовхував з будинку мерії під час одної зі спроб захоплення. І тепер такий результат.

Вважаю життєво необхідним роздати патріотам державну зброю. Тільки патріотам, тим, хто готовий захищати країну. Як ви бачите, міліція в східних регіонах не виконує свої функції. В таких критичних моментах держава звертається до своїх громадян. В Конституції написано, що захист своєї Батьківщини – це є священний обов’язок громадян. В Донецьку і антитерористичним силам треба діяти більш професійно. Для України, мені здається, вже самий час роздавати зброю. Наші громадяни – це ті, хто входить в резерв. Як під час Другої світової війни входять в Озброєні сили, приймають присягу, захищають свою країну.

У Донецьку «мочилово», у Слов’янську «мочилово», але вони «мочать» безкарно. У Луганську керівника місцевої сили самооборони захопили сепаратисти, його явно здала міліція.

Настроєні проросійські «зелені чоловічкі», «бандюки» та верхівка, яка звикла красти. Вони вбивають регіон. Їм роздали купу зброї. Зброю роздали кримінальним елементам, там вибух злочинності зараз.

Президентські вибори на якщо вони, дасть Бог, відбудуться, то я думаю, що вони мають вплинути певним чином на ситуацію. Я думаю, що при проведенні виборів на значній території будуть провокації. Атаки на виборчі комісії, на окружні виборчі комісії. Тобто до цього треба готуватися. Вибори будуть зривати зброєю, — вважає політолог.

Передача підготовлена в рамках проекту «Чесні вибори» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ посольства США в Україні.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.