Слухати

Йде підготовка приведення до влади Медведчука та йому подібних, — Степан Хмара

25 червня 2014 - 20:06
Facebook Twitter Google+
Незважаючи на прихід нової влади, Віктор Медведчук залишається активним діячем в політиці, окрім того з ним радиться Петро Порошенкогерой України, — Степан Хмара
Йде підготовка приведення до влади Медведчука та йому подібних, — Степан Хмара / Програми на Громадському радіо

Степан ХмараНезважаючи на прихід нової влади, Віктор Медведчук залишається активним діячем в політиці, окрім того з ним радиться Петро Порошенко. Все це може бути частиною плану та приведення його до влади. Про це у ході прес-конференції розповів громадський та політичний діяч, герой України Степан Хмара.

«Можу сказати, що президент почав сьогодні з дуже небезпечних кроків і, так званий план Путіна – Порошенка розрахований на те, щоб задовольнити агресора. І, відслідковуючи ці перші помилкові кроки, пов’язані з потуранням сепаратистам, бандитам, диверсантам, загравання з Путіним – це спроба умиротворити зло.

Очевидна річ, ми бачимо, що за сприяння Президента на політичну і суспільну арену виходить Медведчук, який з перших днів нової влади повинен бути заарештований, всі його активи націоналізовані. Я навіть не хочу зараз детально аналізувати, це все прекрасно відомо нашим спецслужбам. Вони, звичайно, якби була воля керівництва, то так і мало бути. Не забувайте, що Медведчук це не лише одна особа, яка є «смотрящий» від Путіна в Україні, з яким Президент радиться і це вже не приховані факти. Крім того, Медведчук розгорнув колосальну структуру, покриту мережею в Україні.

Це підготовка до приведення до влади Медведчука та йому подібних. Тобто, це один з планів, найбільш небезпечних планів московських імперіалістів. В даному випадку Путіна, який уособлює російський імперіалізм.

Другий такий момент, який абсолютно не можна нормально сприймати, ми українці нарікаємо, що Захід недостатньо застосовує санкції до Росії у зв’язку з агресією проти України. Ну по-перше, для того, щоб Захід чітко і на нього треба тиснути і вимагати із зрозумілих причин, тому що Україна завжди в плечі сприймала удари і захищала цивілізований світ від диких варварів зі Сходу. І зараз це повторюється. Тому, ми маємо і моральне і політичне право вимагати від наших партнерів, але, для того, щоб вимагати, то треба самим щось робити.

То я вас запитаю: чому не заарештований організатор і хрещений батько донецької мафії пан Ахметов? Чому досі не заарештовані його активи? До речі, наскільки мені відомо, у правоохоронних органах не всі документи, не всі матеріали знищені. Там стільки матеріалів, що йому вистачить не на одне по життєве ув’язнення.

Але ж, нажаль, Президент почав не з того кінця. Замість того, щоб орієнтуватися на інтереси народу і підтвердити те, що він отримав на виборах, але щоб отримати підтримку потрібно діяти в інтересах народу, а не в інтересах мафії і в інтересах наших споконвічних ворогів російського імперіалізму.

Тому, я вважаю, що зараз потрібно бити на сполох і застерегти Президента від подальших таких небезпечних, загрозливих для України кроків. Бо, якщо він цього не зробить, то він швидше і значно гірше закінчить, ніж його попередник. Я би цього не хотів. Я би хотів, щоб Президент схаменувся і орієнтувався на інтереси народу і гідно захищав національний інтерес. Нажаль я такого не бачу. Вибачте це гостро, це критика, але вона є обґрунтованою» — сказав він.

Студентка Катерина Костюк для Громадського радіо

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.