Слухати

З компанії 21-го століття я потрапив у компанію 18-го століття, — заступник голови АП Дмитро Шимків

11 липня 2014 - 19:26
Facebook Twitter Google+
На даний момент немає загального представлення всіх ініціатив, їх є дуже багато в кожному з представлених напрямків, але немає єдиного бачення
З компанії 21-го століття я потрапив у компанію 18-го століття, — заступник голови АП Дмитро Шимків / Програми на Громадському радіо

Дмитро ШимківДмитро Шимків, екс-керівник компанії Майкрософт-Україна, а від учора, заступник голови Адміністрації президента із впровадження реформ в ефірі Громадського радіо розповів про свій перший робочий день в АП

“З компанії 21-го століття я потрапив у компанію 18-го століття — там папери носять. Першочергові завдання, поставленні мені президентом — це координація і консолідація питань, що пов’язані з реформами в країні, сьогодні в нас є чотири гілки в державі, які створюють і ініціюють ті чи інші реформи — це президент, Верховна Рада, Кабінет Міністрів і четверта, найважливіша, громадське суспільство.

Сьогодні дуже багато ініціатив, які повинні бути впровадженні, їх треба обговорювати. На даний момент немає загального представлення всіх ініціатив, їх є дуже багато в кожному з представлених напрямків, але немає єдиного бачення.

Адміністрація Президента є органом державної влади, де вже сьогодні можна робити реформи, і Петро Олексійович попросив, щоб з моїм досвідом менеджменту я почав реорганізацію. — розповідає Дмитро Шимків.

Співкоординаторка Реанімаційного пакету реформ Ганна Гопко розповіла про очікування й вимоги до президента Порошенка.

хвиля 10 липня частина першаНаші перші досягнення — це 10 ухвалених законів, серед них додатково 7, ухвалених в першому читанні. Це закони, які ми підготували, серед тих 10 законів: закон про вищу освіту, закон про прозорість державних закупівель і т.д.

Ми долучилися до кампанії широкої коаліції щодо перевиборів за новими правилами. Наше завдання дотиснути, щоб два додаткові сесійні тижні були ефективними для суспільства: щоб не пройшли ті закони, які несуть загрозу, щоб ті закони, які є пріоритетними для майбутнього України були ухвалені.

Ми очікуємо, що президент буде відкритим, і через призначення Дмитра, який дозволить створити нам платформу, де будуть обговорюватися наші ініціативи.

Ми можемо розробляти і подавати нові законопроекти, підтримувати президента на ті законопроекти, які вже є в парламенті, як приклад, це ратифікація Україною римського статуту і доступ до міжнародного кримінального суду — це означає, що всі ті високопосадовці, в тому числі і президент, які скоювали злочини проти людей, будуть відповідати за свої злочини.

Перші реформи, які потрібно якнайшвидше зробити в Україні — це антикорупційна — ключове і надважливе, судова реформа і реформа органів правопорядку та економічна.

У Петра Порошенка є, або можливість творити історію України і робити кроки, які не робила країна 23 роки, або продовжувати робити те, що робили інші президенти, але долю більшості ми знаємо.” — розповідає Ганна Гопко.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.