Слухати

За умов війни — не можливі перемовини з бандитами, — Лариса Денисенко

26 червня 2014 - 14:06
Facebook Twitter Google+
Лариса Денисенко: “Путін є втіленням матки, яка пуповиною притягує до себе, намагається зазомбувати людей і різні країни в тому, що вони зв’язані досі з Російською Федерацією"
За умов війни — не можливі перемовини з бандитами, — Лариса Денисенко / Програми на Громадському радіо

Лариса Денисенко«Якщо говорити про стратегічну перевагу, скажімо, мирного плану Порошенка і західних партнерів, мені здається, що весь час, ще за часів Януковича, коли ми ще не витиснули його з країни, відбувається те саме. Вони забувають, що так чи інакше, навіть за умов дуже важкого стану, за умов війни — не можна перемовини з бандюками, тому що бандюки будуть поводитися, як бандюки».

Таку думку в ефірі «Громадського радіо» висловила правозахисниця Лариса Денисенко. “Путін є втіленням матки, яка пуповиною притягує до себе, намагається зазомбувати людей і різні країни в тому, що вони зв’язані досі з Російською Федерацією, як були зв’язані з радянським союзом” — ділиться думками письменниця і адвокат Лариса Денисенко.

“Інтереси ЛНР, ДНР представляє Віктор Медведчук. Мені важко уявити адвоката, який має в собі якусь правничу гідність, який вдається до того, що представляє на міжнародних переговорах бандитське формування і терористів. Ми, власне, бачимо результат: перемовини, коли знову збивають гелікоптер; перемовини, коли знову смерть, перемовини коли завтра-сьогодні відправлятимуься гроби з солдатами до матерів, жінок, дітей — це вже не перемовини, це - провал.

Якщо говорити про стратегічну перевагу, скажімо, мирного плану Порошенка і західних партнерів, мені здається, що весь час, ще за часів Януковича, коли ми ще не витиснули його з країни, відбувається те саме. Вони забувають, що так чи інакше, навіть за умов дуже важкого стану, за умов війни — не можна перемовини з бандюками, тому що бандюки будуть поводитися, як бандюки.

“Це моя версія: я вважаю, що Путін є втіленням матки, яка пуповиною притягує до себе, намагається зазомбувати людей і різні країни в тому, що вони зв’язані досі з Російською Федерацією, як були зв’язані з Радянським Союзом. Це дуже цікава концепція — він вважає себе мачо, він позиціонує себе як чоловік, а це така от бабця, яка тримає всіх своїх онуків біля себе.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.