Слухати

Жителі Сходу сприймають українську армію, як зло, — Ірина Соломко

15 червня 2014 - 15:46
Facebook Twitter Google+
На сході не вистачає гуманітарної допомоги. Місцеві жителі сприймають українську армію, як зло, і ніякої роз’яснювальної роботи з не ведеться
Жителі Сходу сприймають українську армію, як зло, — Ірина Соломко / Програми на Громадському радіо

Журналістartworks-000082391118-5i4kvz-t500x500 «Громадського радіо» Ірина Соломко зараз перебуває у зоні проведення антитерористочної операції. За її словами, на сході не вистачає гуманітарної допомоги, не зважаючи на це у війських сильний бойовий дух. Але місцеві жителі сприймають українську армію, як зло, і ніякої роз’яснювальної роботи з населенням не ведеться.

«Я знаходжуся в зоні проведення АТО. Був дуже важкий день, тому що загинули люди, було обстріляно багато блокпостів, багато поранених людей. Всі дуже засмучені, шоковані. Але тем не менш військові настроєні по-бойовому: боротися, не здаватися. Коли ми їхали, нашу групу журналістів обстріляли. За кожним деревом може знаходитися сепаратист з автоматом.

Всім набридла невизначеність, всі чекали що за цей тиждень новий президент щось змінить, хоча б гуманітарна допомога. Тут залишаються люди, не вистачає їжі, не завозиться нічого. У Слов’янську ще 7 тисяч людей не має.

Люди сприймають наших військових, як зло. Ніякої роз’яснювальної роботи не ведеться»

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.