Слухати

«Опозиційний блок» лідирує на Харківщині та Донбасі

27 жовтня 2014 - 17:48
Facebook Twitter Google+
ЦВК отримав дані про явку у всіх 198 округах. Найвища явка виборців була у західній Україні, зокрема у Тернопільській області - 68,28%
«Опозиційний блок» лідирує на Харківщині та Донбасі / Програми на Громадському радіо

1524979Щодо інформації на одномандатних  виборчих округах: «Опозиційний блок» лідирує по партійному списку в Харківський, Донецький та Луганський областях.

Станом на 11 год. 27 жовтня опрацьовано 45 % протоколів. ЦВК отримав дані про явку у всіх 198 округах. Найвища явка виборців була у західній Україні, зокрема у Тернопільській області — 68,28%. Найнижчою  в південно-східних областях та Закарпатті.

У Києві явка виборців 55,86%.  Вчора  були обрані 427 народних депутатів з 450 можливих. 225- за партійними списками кандидатів і 198 в одномандатних. Щодо інформації на одномандатних  виборчих округах: «Опозиційний блок» лідирує по партійному списку в  в Харківський, Донецький та Луганський областях.

Дмитро Ярош отримує перемогу в 39 окрузі Дніпропетровської області. В Кривому Розі визначилися з першим мажоритарщиком. За даними 95% перемагає самовисуванець Андрій Гальченко. Політик з партії  «молодої команди Черновецького » Олесь Довгий проходить у раду після опрацювання 12% протоколів.В Закарпатській області лідирує сімейний підряд  братів Віктора, Павла та Івана Балог.   За даними ЦВК наразі в парламент проходять 6 партій,а інші  не подолали 5 % барєр.

Фото daily.com.ua

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.