Слухати

У Львові найбільші скандали почнуться під час обрахунку голосів — Данило Мокрик

27 жовтня 2014 - 13:46
Facebook Twitter Google+
Про перебіг виборів у Львові та Львівській області та говорить, що ВО "Свобода" не має певності щодо перемоги своїх "мажоритарників" у виборчих округах Львова та області
У Львові найбільші скандали почнуться під час обрахунку голосів — Данило Мокрик / Програми на Громадському радіо

mokrik (2) Журналіст телеканалу «ZIK» Данило Мокрик розповідає про перебіг виборів у Львові та Львівській області та говорить, що ВО «Свобода» не має певності щодо перемоги своїх «мажоритарників» у виборчих округах Львова та області. Наприклад, до парламенту цього року може не потрапити Ірина Сех.

- Розкажіть ,будь ласка,що у Львові чути і видно,як вибори пройшли,наскільки активними були виборці чи є уже перші дані екзит-полів, чи зафіксовані фальсифікації та інші порушення і все,що ви побачили?

- Ну дивіться, насправді вибори у Львові,Львівській області пройшли доволі спокійно,тобто не можна говорити,що вони були якимось особливо гарячими. Ми очікуємо,що найбільші конфлікти і скандали почнуться вже під час підрахунку голосів. Жодна з партій не проводила екзит — полів так само не проводив жоден з кандидатів мажоритарників.

Тому, наразі ми ще конкретно говорити щось предметно про результати не можемо,хоча скажімо, щойно спілкувався з заступником голови обласного виборчого штабу ВО «Свобода» — запитував його про те, чи вони впевнені хоча би в одному окрузі в перемозі свого кандидата. Він сказав,що таких округів немає. Доволі ймовірним є те,що не стане народним депутатом Ірина Сех,яка була депутатом попередньої каденції і була так само головою Львівської облдержадміністрації. Ось були в нас декілька курйозних випадків,були певні порушення,однак на результат вони навряд чи вплинуть. Так принаймі говорять в обласному комітеті виборців України.

-А хто ж зміг перебігти дорогу Ірині Сех і що з іншою Іриною Фаріон?

- Дивіться, значить Ірина Сех балатувалася в 119 виборчому окрузі з центром в місті Броди і принаймі з тих даних,які з перших дільниць надходять,то приблизно в чотири рази більше голосів отримує кандидат від радикальної партії Олега Ляшка — Андрій Андрущенко.

Однак я наголошу це попередні результати,це перші дільниці, тут важко ще про щось говорити. Якщо говорити про Ірину Фаріон,то знову ж таки в радикальній партії заявили,що вони переконані в перемозі свого кандидата по цьому округу — Валерія Варемчука, у ВО « Свобода»,ще раніше мені говорили,що Ірина Фаріон має виграти. Однак кажу після цього впевненості вони не випромінювали. Так що наразі ми чекаємо.

- Чим можна пояснити таку любов львів’ян до радикальної партії?

- Ви знаєте, ну я би наразі про якусь таку особливу любов не говорив,оскільки результат радикальної партії,принаймні за результатами національного екзит-полу не відрізняються загалом по західній Україні від того,що є по Україні в цілому,тобто тих саме шість з чимось відсотків. Тут може бути ситуація, ну ситуацію можна пояснювати тим ,що насправді люди розчарувалися в чинних народних депутатах і шукають їм якусь альтернативу.

Ну а схильність галичан до певного радикалізму, вона якби добре відома. Так тому вони може обирають цей бренд. Однак я ще раз кажу я не здивуюся,якщо насправді в результаті переможуть зовсім інші люди. Наприклад на 119 виборчому окрузі є кандидат від Народного фронту Михайло Бондар- учасник АТО. І в Народному фронті кажуть,що нібито він наразі лідирує за першими підрахунками.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.