Слухати

В Донецькій області не було масштабних «вбросів» і фальсифікацій — Денис Казанський

27 жовтня 2014 - 14:05
Facebook Twitter Google+
Денис Казанський коментує хід виборів у Донецькій області: явка була нижчою, ніж на попередніх виборах, та пов'язав це з відсутністю масштабних фальсифікацій і "вбросів"
В Донецькій області не було масштабних «вбросів» і фальсифікацій — Денис Казанський / Програми на Громадському радіо

kazanskij (2) Журналіст Денис Казанський коментує хід виборів у Донецькій області. Він повідомив, що явка була нижчою, ніж на попередніх виборах, та пов’язав це з відсутністю масштабних фальсифікацій і «вбросів», а також із тим, що «не малювали» високу явку. На мажоритарних округах, за словами Дениса Казанського, відбулися масштабні фальсифікації. «Сказати, що панувала атмосфера страху, не можна — люди ішли на вибори, були більш-менш спокійні».

«Порівняно з попередніми роками, явка виборців була низькою. Це не тому, що люди повністю зневірені, а все через те, що не було таких масштабних фальсифікацій, як раніше.

По Краматорську явка близько 34 %. Дуже багато спостерігається фальсифікацій на одномандатних округах. Склалася така ситуація, коли нема централізованої сили як «Партія регіонів». Проте, дуже багато фальсифікацій від мажоритарників і були замінені люди майже в усіх ОВК по всій Донецькій області напередодні виборів. Потім уже і ДВК почали змінювати. Це був відвертий хаос. Особливо на окрузі 52, в Дзержинську, де в народні депутати йде Ігор Шкіря. Він просто взяв і викинув людей з ОВК, кандидата від «Блока Порошенка». Це були відверті фальсифікації, вони пишуть позови. Така ситуація і на інших округах. Наприклад, на окрузі 47, де проходить Юрій Солод – це чоловік Наталії Королевської. За опитуванням, він лідирує. З 18 членів ОВК 17 – це його люди, які мають Луганську прописку.

Ситуація в регіоні досить спокійна, люди просто йшли на вибори. Це все виглядало буденно. Взагалі на вулицях мало машин. Все виглядає занедбаним. Відчувається загальна депресія, але сказати, що тут атмосфера страху не можна», — розповів Денис Казанський.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.