Слухати

В Маріуполі проголосувало вдвічі більше виборців, ніж на президентських виборах — Синєпалов

27 жовтня 2014 - 13:52
Facebook Twitter Google+
"Вибори в Маріуполі відбулися, було відкрито всі виборчі дільниці. Проголосувало близько 32% виборців - це вдвічі більше, ніж на президентських виборах"
В Маріуполі проголосувало вдвічі більше виборців, ніж на президентських виборах — Синєпалов / Програми на Громадському радіо

лгно Журналіст Іван Синєпалов розповідає про перебіг і результати парламентських виборів 2014 року в Маріуполі: «Вибори в Маріуполі відбулися, було відкрито всі виборчі дільниці. Проголосувало близько 32% виборців — це вдвічі більше, ніж на президентських виборах».

Вибори у Маріуполі відбулися. Відбулися без ексцесів. Відкрилися всі виборчі дільниці. Було повідомлення, що ніби-то, на якійсь дільниці намагалися скинути і відкрити бюлетені, забризгавши дільницю якимось газом, але міліція ці дані не підтверджує. Кажуть, що якщо хтось щось бачив, то нехай звертаються, у нас такої інформації немає. Загалом, все пройшло спокійно, згідно з тими даними, які ми маємо, близько 32 % проголосувало на виборах. Це було вдвічі більше ніж на президентських. Тому знаєте, прифронтова ситуація трошки поліпшилась у порівнянні з травнем і людей прийшло значно більше.

Мажоритарних округів у нас 257, 58-й. По 57-му неприхованим лідером йшов Сергій Матвієнков, який є представником «Опозиційного блоку» і він, за даними опитування, набирає 56% голосів, тобто проходить зі свистом. Так само зі свистом проходить по 58-му округу Тарута з результатом 53% голосів. Хоча, раніше говорили про те, що на комбінатах змушують голосувати за «Опозиційний блок», але це було передбачувано, очікувано, і результат не став несподіванкою. Мер міста самоусунувся від політики, він займається тим, чим повинен займатися мер прифронтового міста – обороною. Не з власної волі, з тиском волонтерів, громади він працює на оборону міста.

Очевидно, що планувались провокації і він про це знав. Сьогодні в ніч з суботи на неділю в місті пройшла спец операція. Було затримано 2-х людей. Місцеві сайти повідомляють, що планувався підрив виборчих дільниць, але СБУ-шники затримали підозрілих осіб і пройшло без ексцесів.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.