Туристичний сезон у Криму: сподівання і реальність

20 липня 2017 - 10:34

Журналістка «Громадського радіо», Вікторія Єрмолаєва, розповість про це сьогодні на «Радіо Промінь»

Журналістка Громадського радіо, переселенка із Криму, Вікторія Єрмолаєва сьогодні о 12:10 в прямому ефірі Програми «Радіопрес» на «Радіо Промінь» говоритиме про особливості туристичного сезону в Криму. 

Програма «Радіопрес» говорить про розбудову нових суспільних ЗМІ. Щоразу в гостях у програми  - відомі журналісти та медіа-професіонали, які створюють і розвивають українські ЗМІ

Слухати онлайн

РікБезПавла: вервиця спогадів на Громадському радіо

19 липня 2017 - 11:17

У прямому ефірі Громадського радіо будемо згадувати Павла Шеремета

20 липня у прямому ефірі Громадського радіо з 12:30 — 14:00, правозахисниця і радіоведуча Лариса Денисенко проведе вервицю спогадів про Павла Шеремата. 

«Друзі, подруги, колеги і колежанки. Певне, ви знаєте, що минулого року Павло, так сталося, був у нас в прямому ефірі перед тим, як його вбили. Ми говорили про Білорусь. І багато сміялися. 20 липня я вестиму ефір, 12:30 — 14:00 і хочу, щоб це була вервиця спогадів. Дуже хочу, щоб озвалися в коментарях ті, хто хоче ось так радійно згадати Павла разом зі мною. Громадське радіо, Хрещатик, 26», - написала Лариса Денисенко у Фейсбук. 

Також завтра, з 8:00 до 10:00 пройде акція «РікБезПавла». Журналісти та друзі зберуться там, де загинув Павло, та вшанують його пам’ять. Після вирушать ходою до будівлі СБУ, Адміністрації президента та Міністерства внутрішніх справ  та будуть вимагати розслідувати вбивство друга та колеги.

Нагадаємо, що рік тому, 20 липня, загинув журналіст Павло Шеремет. Автівка, в якiй він їхав на ефір радіо Весті, вибухнула на перетині вул. Б.Хмельницького та І.Франка. Це стало шоком для всіх, хто його знав, або дивився та слухав його ефіри, слідкував за статтями. За рік поліція не дала відповіді на питання, хто був вбивцею та замовником вбивства Павла. 

Подія на Фейсбуці 

Слухач Громадського радіо із Франції: Це мій шматочок України у навушниках

19 липня 2017 - 11:02

Наш постійний слухач і доброчинець Олександр Старинський завітав у гості. Він слухає нас у Франції та називає Громадське радіо шматочком України у навушниках

Головний редактор Громадського радіо Кирило Лукеренко провів екскурсію та поспілкувався із слухачем Громадського радіо Олександром Старинським, який слухає радіо у Франції. Говорили про розвиток Громадського радіо та пошуки пана Олександра цікавих дизайнерських рішень в Україні. Олександр говорить українською з ледь помітним французьким акцентом та зазначає, що слухає нас постійно:

«Протягом більш ніж два роки, Громадське Радіо майже щоденно є моїм супутником по дорозі до офісу. Ця ранкова руханка мозку, під гаслом «слухайте, думайте», робить мій ранок бадьорим. Завдяки ній, я залишаюся в курсі всіх подій в Україні. Це мій шматочок України у навушниках, який завжди зі мною. Відповідно, я слухаю та думаю, а також підтримую Громадське радіо». 

Громадське радіо завжди відкрито для своїх слухачів та слухачок. Якщо вам цікаво, як працює Громадське радіо із середини або у вас є своя історія, напишіть нам на hromadske.radio@gmail.com і ми розглянемо можливість запросити вас на Громадське радіо.