Як зробити своє інтерв’ю та спілкування із медіа успішними?

25 травня 2017 - 12:45

Дізнайтеся про це на лекції Ілони Довгань 14 червня о 19:00 в HUB 4.0 (Київ, Ярославський провулок, 1/3)

Літо не привід для відпочинку! В нас нова, цікава лекція від Ілони Довгань — відомої української журналістки, теле- та радіоведучої, громадської діячки, модераторки та тренерки. 

Поговоримо про наступне:
 — Як давати інтерв’ю та спілкуватися із медіа?
 — Що та як говорити, щоби ваша думка була донесена правильно та була успішною?
 — Як говорити, щоби вас почула «ваша аудиторія»?
 — Які є секрети виступів в медіа?

Лекція буде цікава: експертам, політикам, політологам, громадським активістам та діячам, а також всім, хто хоче навчитися спілкуватися зі ЗМІ

Ілона Довгань у 20042007 роках працювала на телеканалі НТН ведучою новин, програм-інтерв’ю з політиками «Вчасно про головне», тижневика «Вчасно-підсумки», виборчих телемарафонів. У 20072010 — на каналі «1+1». Працювала ведучою ТСН, а також у виборчому проекті «Тільки про головне», «Сніданку з 1+1», суспільно-політичних телемарафонах. 2008 — випускниця проекту «Аспен — Україна», 2009 — випускниця Української Школи Політичних Студій. 20112013 — Телеканал ТВІ. Ведуча новин, телемарафонів, політично-публіцистичної програми «Вчасно про головне». З 2013 і дотепер — Громадське радіо. Радіоведуча, журналістка. Працює також на UA:Перший, АТR

Потрібна реєстрація! 

Подія на Фейсбуці 

Благодійний внесок за лекцію: 150 грн. 
Кошти будуть спрямовані на проект «Громадське радіо у твоєму місті» 
Партнер лекції HUB 4.0 

Громадське радіо тимчасово частково не чути на Луганщині

24 травня 2017 - 10:57

Сповіщуємо, що через ремонтні роботи нас тимчасово частково не чути в смт Новопсков Луганської області

Громадске радіо тимчасово не чути в смт Новопсков Луганської області через технічні роботи на вишці, її фарбують та періодично вимикають. Сигнал має з’явитися. 

Нагадаємо, що Громадське радіо можна слухати на нашому сайті hromadskeradio.org або дивитися трансляцію на нашому YouTube каналі. 

Якщо ви помітили, що сигнал Громадського радіо не чути у вашому місті або селищі, будь ласка, напишіть нам на mail@hromadskeradio.org. 

Вакансія на «Громадському радіо»: бухгалтер/ фінансовий менеджер

23 травня 2017 - 14:41

Громадське радіо оголошує нову вакансію

Громадське Радіо — перша та єдина в Україні некомерційна недержавна радіостанція формату news & talk. Ми віримо у силу та правду безумовної свободи слова, яка не може обмежуватися державою та інтересами великого бізнесу.

Ми втілюємо в життя унікальну для України бізнес-модель незалежного публічного радіо. Ми маємо швидко зростаючу мережу мовлення в радіоефірі, що вже сьогодні налічує понад півтора мільйони потенційних слухачів та в Інтернеті, де нас читають і слухають понад 400 тис. громадян на місяць.

Наша команда знаходиться в динамічному розвитку, а тому шукає бухгалтера/ку, що має вирости у фінансового — менеджера/ку, - директора/ку.

Вимоги:

 •  підтверджений досвід роботи бухгалтером з досвідом ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку не менше 3-х років;
 •  професійне знання українських облікової політики, системи регістрів обліку, правил документообігу й технології оброблення облікової інформації на підприємстві, нормативних, методичних керівних матеріалів з організації та ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності, системи і форми внутрішньогосподарського (управлінського) обліку, особливостей звітності, фінансового обліку і контролю громадських організацій;
 • комп’ютерна грамотність професійного рівня із досконалим знанням програми MS Excel;
 •  професійний рівень користування програмою 1С «Підприємство: 8.2» та Medoc;
 • підтверджений досвід фінансового планування та прогнозування;
 • вільне володіння українською та знання англійської мови на розмовному рівні із вмінням вести просту кореспонденцію на професійні теми англійською.

Обов’язки:

 • ведення плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій;
 • складання та подання всіх видів податкової та статистичної звітності в контролюючі органи;
 • взаємодія з банками, податковими та іншими державними органами;
 • відправка платежів в «клієнт-банк»;
 • рознесення банківських виписок в базі 1С-Підприємство для неприбуткових організацій;
 • бюджетне планування, прогнозування обігу готівки, генерування та підготовка для презентації правлінню Громадського радіо щомісячної внутрішньої фінансової звітності.

Умови роботи:

 •  Повна зайнятість від 9 до 18 години;
 •  Робоче місце в серці Києва;
 •  Можливості для отримання нового досвіду фінансового менеджменту неприбуткових організацій;
 • Договір про надання послуг із ФОП
 • Резюме і мотиваційний лист надсилати за адресою: trc@hromadskeradio.org  з позначкою  «Бухгалтер/ка»