Громадське радіо збільшує потужність передавача в Костянтинівці на Донбасі

19 квітня 2017 - 13:15

Громадське радіо отримало дозвіл на підвищення потужності передавача до 2 кВт у м.Костянтинівці Донецької області. Мовлення там розпочнеться влітку

Про отримання дозволу на збільшення потужності повідомив Директор ПГО ТРК «Громадське радіо» Олександер Бузюк у Твітері.

snymok_ekrana_2017-04-19_v_12.36.47.png

Твітер Олександра Бузюка // Громадське радіо
Твітер Олександра Бузюка
Громадське радіо

Це є важливим для мовлення у цьому місті, оскільки попередня потужність не дозволяла мовити на непідконтрольній території. Тепер така можливість є, а це означає, що мешканці непідконтрольної території будуть мати доступ до своєчасної та незаангажованої інформації.

Нагадаємо, що на початок цього року Громадське радіо має ліцензії і тимчасові дозволи на мовлення у шести областях, разом це 17 частот: 14 FM-частот та три УКХ-частоти. Працюють 14 передавачів, три передавачі заплановано закупити в 2017 році. Найбільше частот – по шість на Донеччині і Луганщині.

У 2016-17 роках, Громадське радіо отримало частоти у Дніпрі (73,46 МГц), Шполі (105,6 МГц), Маріуполі (89,1 МГц), Лисичанську (87,7 МГц), Костянтинівці (91,8 МГц), та на Одещині — Арцизі (105,9 МГц) та Захарівці (89,8 МГц).

Передавачі в Костянтинівці, Арцизі і Захарівці має бути установлено влітку-восени цього року.

Благодійний розпродаж речей від ведучих Громадського радіо RADIOSALE

11 квітня 2017 - 20:10

23 квітня 2017 року запрошуємо на спільний проект Громадського радіо та Благодійного магазину "Ласка" з розпродажу речей ведучих Громадського радіо, гроші від якого підуть на розвиток радіо

А що ви робите у неділю 23 квітня? Якщо у вас не має планів садити картоплю, приєднуйтесь до нас! Це буде найприємніший вихідний цього місяця. Обіцяємо! Чому?
Тому що в цей день Благодійний магазин «Ласка» та Громадське радіо проведемо шалений весняний розпродаж речей від ведучих Громадського радіо #RADIOSALE, гроші від якого підуть на благодійництво – поширення мовлення у нові міста та виробництво нових програм Громадського радіо! 
Ми додамо в класичний формат розпродажу – прямий ефір Громадського радіо прямо із магазину “Ласка”. Наші топ-ведучі Тетяна Трощинська та Лариса Денисенко будуть говорити про благодійництво, українського виробника, старі і нові речі, а також про тренд для бізнесу допомагати соціальним проектам. 
Зокрема, о 17:00 годині Костянтин Грубич розповість всі секрети «Смачна країна» та поділиться лайфхаками «Як харчуватися швидко, збалансовано і тільки із користю для здоров’я» 
А ще Ірина Славінська, Юрій Макаров, Андрій Куликов, Ілона Довгань, Ольга Веснянка не тільки представлять власні речі, але й охоче поспілкуються зі своїми слухачами в неформальній обстановці. 

Подія на Фейсбуці

Нова програма Громадського радіо про наук-поп

11 квітня 2017 - 19:58

Стартує наукове-популярне радіошоу про всесвіт "Цією людиною був Альберт Ейнштейн"

Раді повідомити, що завтра, о 10:00 ранку на Громадському радіо вийде нова програма —  «Цією людиною був Альберт Ейнштейн». Це наукове-популярне радіошоу про всесвіт, яке виходитиме щосереди. Ведучі: Міріам Драгіна та Олена Скирта (журналістки та засновниці науково-популярної конференції Brain&Ukraine). 

Ця програма про наступне (і не тільки):

- Як впливають на нас великі теорії, які інновації, доступні сьогодні, яким буде світ завтра?

- Про що краще дізнатися першим і чому ці знання такі цінні?

- Видатні вчені відкривають ведучим та слухачам таємниці своєї галузі, пріоритети світових досліджень та роль України у процесі.

В День космонавтики першим гостем програми буде єдиний космонавт незалежної України – Леонід Каденюк. Не пропустіть!