Громадське радіо запрошує на фокус-групу

12 липня 2018 - 15:40

Нам важливо почути вашу критику і побажання, дізнатись, наскільки цікавим і корисним є програма МАНІПУЛЯТОРИ

Громадське радіо запрошує своїх слухачів і слухачок взяти участь у фокус-групі програми МАНІПУЛЯТОРИ. Нам важливо почути вашу критику і побажання, дізнатись, наскільки цікавим і корисним є для вас наш проект.

Що потрібно, щоб стати учасником фокус-групи?
1) Ваше бажання стати нашим критиком. 
2) Ознайомитись з випусками проекту МАНІПУЛЯТОРИ
3) Зареєструватись 
4) Прийти і поділитись вашими враженнями від почутого і побаченого.

МАНІПУЛЯТОРИ — авторська програма Міріам Драгіної і Кирила Лукеренка про маніпуляції у різних сферах життя, від спілкування в родині, реклами і медіа до політики. Які інструменти та технології використовують маніпулятори? Як розпізнати, що вами маніпулюють та захистити себе? Слухайте випуски спецпроекту «Маніпулятори» та дізнайтеся, як уберегти свій мозок від шкідливого впливу. 

Громадське радіо буде тимчасово не чути у Києві на хвилі 70,4

12 липня 2018 - 15:23

З 16 по 19 липня з 08:00 до 14:00 години через профілактичні роботи Громадське радіо можливо не буде чути у Києві

У зв’язку із профілактичними роботами Громадське радіо буде тимчасово не чути з 16 по 19 липня з 08:00 до 14:00 у Києві та Київській області на хвилі 70,4.

Нагадаємо, що Громадське радіо можна слухати на нашому сайті hromadskeradio.org або дивитися трансляцію на нашому YouTube каналі.

Завантажуйте також мобільний додаток Громадського радіо на Android та iOS.

Якщо ви помітили, що сигнал Громадського радіо не чути у вашому місті або селищі, будь ласка, напишіть нам на [email protected]hromadskeradio.org. 

Англомовна програма Ukraine Calling на Громадському радіо тепер у Твіттері

11 липня 2018 - 14:28

Щотижневий англомовний подкаст про Україну тепер має власний акаунт у Твітері @CallingUkraine. Підпишіться, щоби не пропустити найцікавіше

Зараз англомовна програма Громадського Радіо Ukraine Calling вже більше двох років конкурує з Russia Today. Щоби робити це ще ефективніше та бути доступними для більшої аудиторії, ми запустили окремий Твіттер-акаунт @CallingUkraine

Нагадаємо, що у липні 2016 року канадська дослідниця, докторка філософії (Оксфордський університет), викладачка Western University Canada Марта Дичок запустила англомовну програму Ukraine Calling на «Громадському радіо».

Сьогодні до проекту залучені десять людей із різних країн світу на волонтерських засадах. За рік вони записали і розшифрували 52 програми тривалістю 30 хвилин. Програму Ukraine Calling слухають у Канаді, Британії, Америції, Австралії, Італії тощо. Ведучими Ukraine Calling є Марта Дичок, Богдан Нагайло, Оксана Смеречук і Марко Супрун. Марта Дичок каже, що наразі зацікавленість іноземних ЗМІ до України значно впала, тож людям, які хочуть знати, що там в Україні, доводиться докладати вдвічі більше зусиль. 

«Ідея створити таку програму виникла у мене, тому що мої друзі постійно питали, що діється в Україні. Моя найближча товаришка колись працювала журналісткою в Києві, тепер вона працює в Торонто. Ми зустрічаємося, вона мене питає, що відбувається, я їй розказую. Іду в бібліотеку, бібліотекарка питає, що відбувається в Україні. Я кожному мусила розказувати. Я не маю стільки часу, щоб розказувати окремо кожній людині. Я звернулася до Кирила Лукеренка та Андрія Куликова, вони сказали, щоб я робила програму», — говорить Марта Дичок.

 


Як англомовна програма Громадського Радіо Ukraine Calling вже рік конкурує з Russia Today