Приєднуйтесь до Громадського радіо в Костянтинівці та Слов’янську

20 листопада 2017 - 16:42

Ми хочемо дізнатися, що насправді хвилює всю Україну, чим живуть люди на Сході. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому надаємо людям таку можливість

Приходьте і слухайте наживо прями виїзні ефіри Громадського радіо з 10:00 до 12 години в Костянтинівці 30 листопада (DRUZI вільний простір, проспект Ломоносова 164) та у Слов’янську 01 грудня (Платформа Ініціатив «Теплиця», вул. Торська 4). 

Будемо говорити про таке:
— Розвиток туризму у Слов’янську
— Розвиток гончарної справи як традиційний промисел
— Вплив російської пропаганди на Сході
—Водозабезпечення району

— Підтримка малого бізнесу в місті, зокрема ВПО
— Житло для ВПО в Костянтинівці
— Безпекова ситуація в місті
— Музеї та творчі просторі. Куди піти і що робити

Ефір проведуть досвідчені Валентина Троян та засновник Громадського радіо Андрій Куликов. 

Ефір відбудеться в рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами та відповісти на всі ваші запитання.

Крім того, 29 листопада о 17:00 в Костянтинівці (DRUZI вільний простір, проспект Ломоносова 164) запрошуємо на лекцію відомого теле і радіоведучого, журналіста, медіа тренера, співзасновника Громадське радіо Андрія Куликова. Андрій Куликов розповість свої секретні методи «Як створити і використати «Вікно Можливостей»

Стартує Національна премія для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці

20 листопада 2017 - 16:07

21 листопада об 11:00 в Українському кризовому медіа-центрі (вул.Хрещатик, 2) відбудеться презентація Національної премії «MEDIA etc. 2.0»

«MEDIA etc.» — це Національна премія для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва.

Дебютувавши у 2016 р., премія стала найбільш помітною подією для журналістів економічного спрямування України. Протягом 4 місяців проведення заходу до нього доєдналося понад 100 конкурсантів з усієї України. Долучилися до організації прес-служби обласних рад, міських рад, редакції загальноукраїнських видань, блогери. До Ради премії ввійшли найбільш знані незаангажовані журналісти, економісти, головні редактори видань. Премія викликала більше 150 згадувань у мас-медіа.

Організатори оголошують про старт Національної премії «Media etc. 2.0», яка готує ще більше можливостей та приємних сюрпризів для учасників конкурсу. Премія заснована громадськими організаціями: «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо». «MEDIA etc.» є виключно громадською ініціативою. Неполітичною та некомерційною.

Партнерами цьогорічної премії стали: Український кризовий медіа-центр, Громадське телебачення, Інтерфакс-Україна, Міністерство інформаційної політики України, КПМГ в Україні, Фундація креативного бізнесу.Премія і надалі відкрита до партнерства.

До конкурсу допускаються роботи, які було опубліковано у 2017 р. За підсумками проведення конкурсу відбудеться нагородження у 6 номінаціях.
Окремо журі та експертами буде нагороджено журналістів-початківців і студентів напрямку «журналістика». Буде вручена «Премія журналістської ініціативи». Окрім того, партнер премії відзначать найкращі, на їх думку, роботи спеціальними нагородами.

Про умови цьогорічного конкурсу та лауреатів минулого року можна дізнатися на офіційному сайті премії: http://mediaetc.org/.
Для запитань та інформації звертатися за телефонами +380 730 585 741, +380 508 690 329 або на електронну пошту: [email protected]gmail.com.

Дискусія «Радіо об’єднує Україну» до Дня радіо (ВІДЕО)

16 листопада 2017 - 15:28

Роль Радіо в об’єднанні України, Донбас і Крим в інформаційному полі, інформаційний вакуум та шляхи його подолання

 

 

16 листопада — День радіо. Саме цього дня 1924 року у Харкові вийшла в ефір перша програма українського радіо. Зараз до журналістів та працівників сфери радіо долучилися також телевізійники, представники інтернет-медіа.

В цей день, Громадське радіо, Радіо Свобода, Українське радіо — ua:суспільне, Радіо «Хаят», «Радіо Крим.Реалії» та  «Донбасс Реалии» об’єдналися, щоби провести спільну Дискусію «Радіо об’єднує Україну: Донбас і Крим у загальноукраїнському радіопросторі».

Говорили про роль Радіо в об’єднанні України, Донбас і Крим в інформаційному полі, інформаційний вакуум та шляхи його подолання.