Майстер-клас від Громадського радіо на Книжковому Арсеналі «Псевдонаукові маніпуляції»

26 квітня 2018 - 13:58

31 травня з 14:00 до 16:00 пройде майстер-клас про псевдонаукові маніпуляції на Книжковому Арсеналі (адреса: Мистецький Арсенал, Лаврська 12)

Запрошуємо на майстер-клас на Книжковому арсеналі про «Псевдонаукові маніпуляції» в рамках серії лекцій Громадського радіо.

Поговоримо на тему псевдодосліджень, плагіату, небезпеки для тих, хто його викриває, та можливостях вирішення проблеми. Майстер-клас відбуватиметься за участі математика Ірини Єгорченко та фізіолога Олексія Болдирєва, модерує Міріам Драгіна. 

Подія пройде у рамках нової Програми Громадського радіо — «Маніпулятори», спецпроекту про вплив на поведінку людини у різних сферах життя, від спілкування в родині, реклами і медіа до політики. 

Слухайте та читайте «Маніпулятори» на сайті hromadskeradio.org. 

Подія стала можливою завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «У-Медіа»,що виконується міжнародною організацією Інтерньюз. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Громадського радіо та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.

Громадське радіо буде мовити із Кропивницького

25 квітня 2018 - 12:51

10 та 11 травня Громадське радіо проведе прямі виїзні ефіри у Кропивницькому про проблеми міста і громади

Ми хочемо дізнатися, що насправді хвилює всю Україну, чим живуть люди у Кропивницькому. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому надаємо людям таку можливість.

Наші ефіри про найважливіші проблеми міста з представниками влади та місцевою громадою. 

Приєднуйтесь і слухайте наживо прямі виїзні ефіри Громадського радіо у Кропивницькому 10 та 11 травня з 12:30 до 14:30 в «Креативний ІТ-простір KOWO» (Адреса: Василівський провулок, 10). Вхід вільний. Подія на Фейсбуці. 

Ефіри проведуть радіоведучі Григорій Пирлік та Михайло Кукін. Ефіри відбудуться в рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздки Україною, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами.

Громадське радіо вже побувало у Львові, Луцьку, Черкасах, Шполі, Дніпрі, Маріуполі, Костянтинівці, Слов’янську, Харкові, Вінниці, Миколаєві, Херсоні, Кривому Розі, Полтаві, Краматорську, Чернігові, Рівному, Чернівцях, Сумах та Запоріжжі. 

На черзі Сєвєродонецьк, Хмельницький, Одеса, Зоринівка та Ужгород.

Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті. 

«Хвостата Хвиля» – нова програма на Громадському радіо

24 квітня 2018 - 11:39

Щовівторка о 20:00 та у повторі щочетверга об 11:00 на Громадському радіо дізнавайтеся про те, як про домашніх тварин, людей і їхню спільну соціалізацію

На Громадському радіо стартує авторський подкаст редакторки та ведучої Тетяни Трощинської (власниця дворічного лабрадора Лео) — «Хвостата Хвиля».

За даними соціологічного опитування компанії Research & Branding Group — 57% українців тримають домашніх тварин, 61% з них тримають вдома собак. 79% українців сприймають своїх домашніх улюбленців як членів сім’ї.

Програма про собак та котів – це програма про те, як турбота про домашнього улюбленця змінює людей, сім’ї і громади. Теми різноманітні: це і пет-терапія, робота з ветеранами та людьми з інвалідністю, і тварини в місті, і гуманне ставлення до тварин, і вміння жити поруч з тими людьми, хто не приймає або боїться собак, і культура догляду та поведінки улюбленця на вулицях і вдома, взаємна соціалізація та побудова контакту не лише між людиною і собакою, а й між людиною і людиною.

Кожна програма спочатку йде у ефірі Громадського радіо, а згодом публікується у вигляді подкастової та текстової версій на сайті hromadskeradio.org. Таким чином, нові випуски будуть доступні у будь-який час.

За підтримки проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID)