Правова інформація //

Правова інформація

Copyright © ГО «Громадське радіо», 2013-2015 рр.

Всі права на матеріали, розміщені на сайті http://hromadskeradio.org/, охороняються чинним законодавством України. Заборонено будь-яке комерційне використання та відтворення матеріалів або їхніх фрагментів з метою комерційної реалізації — без письмової згоди ГО «Громадське радіо».

ГО «Громадське радіо» дозволяє використовувати матеріали з сайту http://hromadskeradio.org/ для особистого некомерційного використання. Також ГО«Громадське радіо» дозволяє іншим сайтам безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті http://hromadskeradio.org/ за умови обов’язкового зазначення вихідних даних матеріалів, а саме:

- постійного активного гіперпосилання, відкритого для індексації пошуковими системами, на матеріал на сайті http://hromadskeradio.org/. Таке посилання має бути розміщено до або не нижче другого абзацу матеріалу.

У разі порушення цих вимог передрук матеріалів буде вважатися порушенням правил користування сайтом http://hromadskeradio.org/ та діючого законодавства України.

Якщо передруковується частина матеріалу, обов’язково вкажіть його джерело та позначте, що це частина матеріалу «Громадського радіо», а також утримуйтесь від будь-яких змін змісту матеріалу. У разі порушення цих вимог, або викривлення матеріалу, ГО «Громадське радіо» має право вимагати заборонити використання матеріалу.

Використання інформації, розміщеної на сайті ГО «Громадське радіо», на радіо та телебаченні можливо за умови усного посилання — «за матеріалами «Громадського радіо» або «Як повідомляє «Громадське радіо» — на першоджерело.

ГО «Громадське радіо» не несе відповідальності за зміст, доступність, точність, якість даних, рекламу та інші матеріали на сторонніх сайтах, посилання на які можуть бути розміщені на сайті http://hromadskeradio.org/.

Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право та суміжні права».

Якщо у вас виникли питання щодо редакційних матеріалів, ви можете звернутися безпосередньо до редакції за електронною адресою [email protected] або через форму зворотнього зв’язку.