Слушать

В Луганской области бойцы АТО построили часовню для местных жителей

25 апреля 2015 - 23:38
В одном из сёл Слявяносербского района Луганской области, в непосредственной близости от линии фронта, военные построили небольшую церковь
В Луганской области бойцы АТО построили часовню для местных жителей / Новости на Громадському радио

Несмотря на суровость военных будней наших воинов в зоне АТО, они находят время для святого и вечного. Так, в одном из сёл Слявяносербского района Луганской области, в непосредственной  близости от линии фронта, военные построили небольшую церковь. Для строительства использовали подручные средства а местные жители поддержали инициативу солдат и принесли иконы.

Солдат с позывным «Байда» рассказал, что послужило мотивом для строительства храма:

 «Теж собі поставимо капличку. В селі немає ні церкви, ні храму… Буде пам’ятка про нас, що ми тут були. Ми не страшні такі воїни, як нам говорять росіяни. Ми ще й з Богом живем».

IMG_7599 IMG_7610 (1)

 

IMG_7633

А на днях приехали священнослужители для проведения литургии освящения этого маленького храма в прифронтовой зоне. Наш корреспондент присутствовал на открытии и освещении храма ипоговорил с дьяконом Сергеем Касянчуком:

«Ви знаєте, це є унікальне явище, тому що це є ініціатива наших воїнів, що перебувають у зоні АТО. Сталося так, що під час перемир’я вони стараються підтримати місцеве населення і зробити щось добре. Місцеві давно мріяли мати місце для моління. Наші воїни зібралися і своїми силами збудували цю каплицю, щоб люди мали де вимолювати у Бога цей мир і спокій».

 

Дмитрий Пальченко для Общественного радио

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+