Слушать

Держава не сприяє евакуації людей з зони бойових дій, - Восток СОС

31 июля 2014 - 22:36
Переселенці не можуть самотужки виїхати з міст, де ідуть бої, тому що залізничне та автобусне сполучення в цих містах відсутнє
Держава не сприяє евакуації людей з зони бойових дій, - Восток СОС / Новости на Громадському радио

луганск фото 2 (2)Наталя Удовенко, координатор Сallцентру Восток СОС розповіла про проблеми, з якими стикаються люди при евакуації з зони бойових дій на Донбасі. За її інформацією переселенці не можуть самотужки виїхати з міст, де ідуть бої, тому що залізничне та автобусне сполучення в цих містах відсутнє.

«Зараз волонтери за власний кошт знаходять автобуси та вивозять людей з зони бойових дій. В день вивозять по 500 людей». Наталя говорить, що цього недостатньо и більшість дзвінків на телефони «гарячих» ліній  зараз саме з проханнями допомоги  при евакуації.

Активістка  розповіла, що зараз особливо багато проблем з багатодітними, літніми людьми та з інвалідами. Вивозити їх в індивідуальному порядку дуже небезпечно и складно.

Фото: Информатор Луганська

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+