Слушать

КАБІНЕТ: Генштаб мав інформацію про загрозу застосування ракетної зброї, — Олександр Чорноволенко

01 августа 2014 - 18:49
Штаб АТО і Генштаб мали інформацію від розвідки про загрозу застосування ракетної зброї, але все одно направили до Луганська літаки з солдатами
КАБІНЕТ: Генштаб мав інформацію про загрозу застосування ракетної зброї, — Олександр Чорноволенко / Новости на Громадському радио

Олександр ЧорноволенкоНародний депутат Олександр Чорноволенко розповів у «Кабінеті Сергія Андрушка», що Штаб АТО і Генштаб мали інформацію від розвідки про загрозу застосування ракетної зброї, але все одно направили до Луганська літаки з солдатами.

Пан Чорноволенко — Голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування обставин знищення військово-транспортного літака України Іл-76, коли загинуло 49 українських військових.

За його словами, остаточного звіту комісії немає зокрема і через те, що чотири з дев’яти депутатів — один комуніст і три регіонали — не ходять на засідання, а решті членів комісії важко знайти консенсус.

Автор: Сергій Андрушко

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+