Слушать

Військовий стан дозволить за 2-3 тижні знищити вогнища сепаратистів, - нардепи

22 августа 2014 - 16:38
"Ми воюємо за цивілізаційний вибір. Або ми вийдемо з-під орди, або ні", - гооворить Олександр Мирний
Військовий стан дозволить за 2-3 тижні знищити вогнища сепаратистів, - нардепи / Новости на Громадському радио

Андрій Павловськи​йОголошення воєнного стану дозволить за два-три тижні знищити вогнища сепаратистів. Про це в інтерв’ю Ірині Славінській та Андрію Куликову у «Громадській хвилі» розповів нардеп ВО «Свобода» Олександр Мирний. «Ми воюємо за цивілізаційний вибір.

Або ми вийдемо з-під орди, або ні», — гооворить Олександр Мирний. Також за словами нардепа партії «Батьківщина» Андрія Павловського, українським військовим, які приїздять у відпустку, важко сприймати сцени мирного життя. «Якщо ми воюємо, то це мають відчувати всі!», - розповів Андрій Павловський.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+