Слушать

Міністерство оборони не дає танки добровольчим батальйонам, - волонтер Андрій Горбаль

23 августа 2014 - 16:25
Бійцям добровольчих батальйонів потрібні танки. Міноборони має, але не дає, - говорить волонтер
Міністерство оборони не дає танки добровольчим батальйонам, - волонтер Андрій Горбаль / Новости на Громадському радио

image(5)Бійцям добровольчих батальйонів потрібні танки. Міноборони має, але не дає, — говорить волонтер по допомозі добровольчим батальйонам Андрій Горбаль.

«На складах міністерства оборони тисячі танків, БМП і БТРів. Вони вкрай потрібні добровольчим батальйоном, бо зараз хлопці воюють із «калашом» проти російських танків, Градів і Буків.

В неділю 24-го серпня о 14:00 ми підемо до головнокомандувача на Банкову просити важку техніку для добровольчих батальйонів. Сподіваємося, Порошенко нас почує»,- розповів волонтер по допомозі добровольчим батальйонам Андрій Горбаль.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+