Слушать

У Слов'янську День Незалежності відмічали у вишиванках та з українськими прапорами

25 августа 2014 - 17:56
Про свято Незалежністі, спогади про ДНР і ставлення до української армії говорять "слов'яни" - так мешканці Слов'янську називають себе
У Слов’янську День Незалежності відмічали у вишиванках та з українськими прапорами / Новости на Громадському радио
image (5) Кореспондентка ГР Наталя Соколенко поговорила із мешканцями Слов’янська у день Незалежності на центральному Майдані міста, де відзначали День Незалежності.
 
Містяни вийшли у вишиванках, з українськими прапорами і навіть Леніна «одягли» в синьожовту стрічку. Про свято Незалежністі, спогади про ДНР і ставлення до української армії говорять «слов’яни» — так мешканці Слов’янську називають себе.
 
 

image

image (2)image (4)

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+