Слушать

Заяви "лідерів ДНР" не можуть підтвердити у їхньому прес-центрі

11 сентября 2014 - 16:32
В останні декілька днів у ЗМІ з’являється дуже багато різноманітної інформації, відносно заяв самопроголошеної ДНР
Заяви «лідерів ДНР» не можуть підтвердити у їхньому прес-центрі / Новости на Громадському радио

5409d2c08c655В останні декілька днів у ЗМІ з’являється дуже багато різноманітної інформації, відносно заяв самопроголошеної ДНР. Однак «Громадському радіо» так і не вдалося вточнити деякі подробиці з цитат самоназваної Донецької влади.

Щоби отримати відповіді на найбільш актуальні зараз питання, журналістка «Громадського радіо» зателефонувавши у прес-центр самопроголошеної ДНР. Двічі її переадресовували на інші номери, коли брали трубку, повідомляли: «Прес-центр по військовим зведеннями», а коли розуміли, чого ми хочемо, неодмінно цікавилися: «а де ви взяли цей номер?»

З третього разу вдалося потрапити в потрібний відділ, на жаль, розмова вийшла дуже короткою. Співробітниця, яка не представилася, чемно відповіла, що не може коментувати ситуацію, оскільки це не в її компетенції.

А. Захарченко сделал заявление, что в ДНР не согласны на «особый статус» и желают владеть большей территорией. Где должны быть, по мнению властей ДНР, границы республики? Как они будут определяться?

Я вам не могу прокомментировать, потому что это не в моей компетенции, официальную позицию Захарченко и правительства вы можете взять на официальном сайте dnr.today. Все что пишут на других сайтах – это мы не подтверждаем.

Не так давно произошел обмен военнопленными. Планируется ли еще подобные обмены?

Ну конечно, да.

Несколько дней назад в запорожский морг доставили тела 8 изувеченных украинских военных. На их телах следы пыток. Вы можете прокомментировать ситуацию?

Я не знаю ничего, касательно этой информации и комментировать не могу.  Возможно, в дальнейшем такой человек появится, сейчас такого человека нет.

Могу ли я обратиться в какой-то ваш другой пресс-центр где мне дадут ответы на вопросы?

На данный момент нет.

Виктория Луганская, программа «Говорит Донбасс» на «Громадському радіо»

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+