Слушать

Колишній регіонал та «друг» сепаратистів В. Струк йде до Верховної Ради

17 сентября 2014 - 20:36
Колишній голова селища Ювілейного, Струк довгий час користувався біло-синьою символікою регіоналів, однак на вибори 2012 він пішов як самовисуванець
Колишній регіонал та «друг» сепаратистів В. Струк йде до Верховної Ради / Новости на Громадському радио

image00835 вересня ЦВК зареєструвала кандидата в нардепи В.  Струка.  Колишній голова селища Ювілейного, Струк довгий час користувався біло-синьою символікою регіоналів, однак на вибори 2012 він пішов як самовисуванець.

Коли на початку травня захопили луганське СБУ, Володимир Струк вийшов до мітингуючих та запропонував сісти за стіл переговорів і правильно оформити усі вимоги громади, а потім надіслати їх до Верховної ради.

 «Я только хочу одного – мира, чтобы у нас все было нормально и законно. Чтобы здесь собрались ребята и мы все выдвинутые требования  обсудили за круглым столом».

Але це не допомогло, вітер політичних  змін був занадто сильним, тому, коли ЛНР та референдум почали набирати силу, Володимир Олексійович швиденько переметнувся до них, адже незадоволених новою владою не терпіли. Причепивши на груди георгієвську стрічку, Володимир Струк, разом з іншим регіоналом Сергієм Гороховим, був присутнімна зустрічах з Царьовим та колишнім головою ЛНР В. Болотовим.  Слід зауважити, що на той час, уся луганська тодішня влада підтримувала дух сепаратизму, підкреслюючи це стрічковими аксесуарами.

У травні цього року проти В. Струка та С. Горохова прокуратурою Луганської області зареєстровано кримінальне провадження, яке направлено до Генпрокуратури.

«Прокуратурою Луганської області було зареєстроване кримінальне провадження відносно осіб, які приймали участь у цьому засіданні так званої президії обласної ради, хоча такого органу, по закону не існує».

І ось тепер він як самовисуванець йде за своїм  104 округом, більшість цих населених пунктів зараз контролюються сепаратистами.

Важко сказати, що з цього вийде та на що сподівається колишній селищний голова. На чий бік він стане цього разу?

 

Вікторія Луганська,  програма «Говорить Донбасс» на «Громадському радіо»

Фото euromaidanonline.com

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+