Слушать

Екс-регіонал, який підтримував сепаратистів в Луганську, збирається у Верховну Раду?

19 сентября 2014 - 19:51
14 вересня у Києві відбувся форум «Опозиційного блоку», який виступає за нейтралітет і збереження позаблокового статусу України
Екс-регіонал, який підтримував сепаратистів в Луганську, збирається у Верховну Раду? / Новости на Громадському радио

Голенко14 вересня у Києві відбувся форум «Опозиційного блоку», який виступає за нейтралітет і збереження позаблокового статусу України. У платформі партії пропонується затвердити національний план відродження Донбасу, почати процес децентралізації влади.

Серед присутніх був помічений голова Луганської обласної ради – Валерій Голенко. Той самий, який у березні цього року з легким серцем віддав владу у руки сепаратиськи налаштованих громадян та зневажливо поставився  до центральних органів влади.

«В соответствии с Законом Украины о местном самоуправлении в Украине, Луганский областной совет решил, первое: считать не легитимными центральне органы исполнительной власти».

А також був серед тих,  хто підтримував референдум:

«Выражая волю избирателей, учитывая требования участников народного собрания, мы, депутаты Луганского областного совета, поддерживаем референдум».

Вдень він сидів в будівлі з українським прапором і писав звіти про роботу адміністрації для Києва, а ближче до вечора виступав перед людьми під триколором.

Однак, замість того, щоб відповідати за свої вчинки, Валерій Голенко преспокійно сидить собі на форумах у Києві. Невже він забув свої сепаратиські заяви, та тепер збирається іти у український парламент?

Адже інші учасники форуму у своїх промовах висловлювали досить проукраїнські заяви, які, вочевидь, йдуть в супереч тому, що казав Голенко ще декілька місяців тому:

«Я хочу чтобы все нас услышали — здесь собралась проукраинская позиция.  Здесь нет и не будет людей, которые ставят под сомнение независимость Украины, ее неделимость».

 Невже пан Валерій не пригадує що він казав біля Луганської ОДА взимку?

Вікторія Луганська,  програма «Говорить Донбасс» на «Громадському радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+