Слушать

З червня волонтери з Рівного зібрали для солдат більше 1 мільйона гривень, - Юрій Дюг

23 октября 2014 - 19:06
Координатор групи волонтерів «Допомога армії - Рівне» Юрій Дюг у програмі «Говорить Донбас» розповів, як організація допомагає армії, як збирає гроші та що на них закуповує
З червня волонтери з Рівного зібрали для солдат більше 1 мільйона гривень, - Юрій Дюг / Новости на Громадському радио

20121010122154Координатор групи волонтерів «Допомога армії — Рівне» Юрій Дюг у програмі «Говорить Донбас» розповів, як організація допомагає армії, як збирає гроші та що на них закуповує. За словами Юрія, щоб бути певнинми, що речі дійшли за призначенням, волонтери не віддають амуніцію, форму та рації у  штаби, вони передають допомогу особисто у руки бійців та командирів. Докладніше у нашому інтерв`ю.

Фото: www.blog.ogo.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+