Слушать

За що бійці у зоні АТО ненавидять владу, - соліст гурту «Широкий лан» Святослав Бойко

28 октября 2014 - 15:31
Святослав займається волонтерством, він збирає кошти та закуповує для бійців амуніцію, форму, взуття, ліки та інші необхідні речі
За що бійці у зоні АТО ненавидять владу, - соліст гурту «Широкий лан» Святослав Бойко / Новости на Громадському радио

10576959_1512208462349368_6836681347937888884_nМузикант, соліст гурту «Широкий лан», волонтер Святослав Бойко їздить у зону АТО із концертами. Також Святослав займається волонтерством, він збирає кошти та закуповує для бійців амуніцію, форму, взуття, ліки та інші необхідні речі. Українська діаспора Америки передає в Україну медикаменти, які хлопці возять у батальйони. «Найбільше, що вражає у зоні АТО – це єдність людей. На одному блокпосту може стояти гуцул з верховини та шахтар з Інакієво», — говорить Святослав. На питання, як солдати відносяться до влади в Україні, Святослав каже, що владу бійці ненавидять за популізм. 

Детальніше у нашому інтерв`ю. Слухайте, думайте.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+