Слушать

Із ким в «ЛНР» доводиться домовлятися, - Геннадій Москаль

28 ноября 2014 - 21:00
Що зробила з Донбасом Партія регіонів? Чого потребує населення Донбасу з наближенням зими? Із ким з «ЛНР» домовлятися можливо, а з ким – ні?
Із ким в «ЛНР» доводиться домовлятися, - Геннадій Москаль / Новости на Громадському радио

москальЩо зробила з Донбасом Партія регіонів? Чого потребує населення Донбасу з наближенням зими? Із ким з «ЛНР» домовлятися можливо, а з ким – ні? Про все це та інше голова луганської ОДА Геннадій Москаль розповів в інтерв’ю Костянтину Реуцькому.

«Батальон «Айдар» викрав першого глави адміністрації новоайдарського району. Має бути прєдел беспрєделу. Не в функція військових формувань когось викрадати та звинувачувати в сепаратизмі. Для цього є Служба Безпеки, тільки вона розслідує і документує такі дані», — каже Генадій Москаль.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+