Слушать

Нам потрібно відмовитися від ганебних Мінських угод, - Семенченко

11 декабря 2014 - 20:47 52
Семен Семенченко вважає, що Україні потрібно відмовитися від Мінських угод. За його словами необхідно перейти до нового формату, в якому братимуть участь західні посередники, передусім США

DSC04400Депутат ВР від «Самопомочі» Семен Семенченко вважає, що Україні потрібно відмовитися від Мінських угод. За його словами необхідно перейти до нового формату, в якому братимуть участь західні посередники, передусім США. Про це Семенченко заявив на пресс-конференції в УНІАН. Також він розповів, які саме завдання планує виконати комітет ВР з питань безпеки та оборони у найближчий час. 

«Ми збираємося чітко оголосити про те, що у нас парламентсько-президентська республіка. Не дивлячись на усі звички, не дивлячись на усі традиції, що у нас гетьман, що у нас влада знаходиться в руках у сакральних осіб, влада – це ми. Нас вибрав народ України, і ми збираємося нею скористатися належним чином. Це перше. Друге. Необхідність зосередити зусилля усіх здорово мислячих та маючих волю людей на трьох напрямках.

Перше — організація міжнародної підтримки України, друге – побудова нормальних, здорових Збройних сил та служби безпеки, третє – це боротьба з корупцією. Ми збираємося, знаходячись у законодавчій гілці влади, використовуючи підтримку суспільства, взяти учать у всіх трьох напрямках. З міжнародної підтримки – після останнього візиту до Вашингтону, коли ми з товаришами, з нашими побратимами зустрічалися з паном Маккейном, ми зрозуміли, що всі розповіді про те, що Америка нас не зрозуміє, про те, що Європа не зрозуміє порушення демократії, про те, що нас не підтримують – все це маніпуляції громадською думкою.

Насправді, абсолютно не достатньо докладалося зусиль для лобіювання інтересів нашої країни закордоном. Ми знаємо, що треба зробити, ми знаємо, що треба робити комітету з міжнародних відносин, для того щоб запитати у дипломатичного корпусу, у військових аташе, що вони зробили за час війни. Необхідно провести ревізію цього корпусу та поставити чіткі завдання для лобіювання інтересів України. неможна допускати, щоб як у випадку з Міністерством оборони, волонтери виявлялися на порядок ефективніше тих чиновників, які зобов’язані це робити з обов’язку служби. Теж саме в міжнародних відносинах.

Якщо так це відбувається, значить вони повинні помінятися місцями. По-друге, нам потрібно відмовитися від ганебних Мінських угод. Цей формат нічого не гарантує. І Верховна Рада, я розмовляв з багатьма своїми товаришами, готова взяти на себе ініціативу в цьому питанні. Нам необхідно перейти до іншого формату, формату, в якому беруть участь західні посередники, передусім США. Тому що ці принизливі переговори, коли терористи ні в гріш не ставлять нашу країну, коли не виконують жодної умови перемир’я, коли, вибачте, падають ціни на нафту, падає курс рубля, починається повстання пригноблених народів проти кремлівської хунти, а ми в цей час принижено просимо миру, це повинно піти в минуле.

Тепер щодо боротьби з корупцією – ми готові співпрацювати з комітетом з питань боротьби з корупцією. Комітет з питань безпеки і оборони вважає, що саме на перехресті військової та цивільної сфери знаходяться найбільш корумповані ділянки. Зараз ми почали процес по перекриттю контрабанди, яка відбувається за тісного зв’язку негідників в пагонах з нашого боку та терористів з іншого. Це погрожує національній безпеці України, оскільки створює умови для майбутнього продажу Вітчизни оптом та вроздріб. На цей момент батальйон «Донбас» перекрив кілька ділянок проходження контрабанди. Виявляється всі «рішали» в пагонах з СБУ, з прокуратури, з юстиції, з нацгвардії. Ми плануємо наступної неділі спільну виїзну комісію комітету з безпеки та оборони та комітету з боротьби з корупцією», — розповідає Семен Семенченко.

Іванна Костюк

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+