Слушать

У Дніпропетровську на День Соборності береги Дніпра поєднали бюджетники

23 января 2015 - 14:01
Міст посеред робочого дня перекрили на 2 години. Спочатку ланцюг на мосту утворило близько 120 активістів
У Дніпропетровську на День Соборності береги Дніпра поєднали бюджетники / Новости на Громадському радио

10931348_769967569746767_4613010373352561164_nМіст посеред робочого дня перекрили на 2 години. Спочатку ланцюг на мосту утворило близько 120 активістів. Пізніше до них долучилося близько 2 тисяч людей, що приїхали організовано на автобусах. Дехто був у фірмовій одежі свого університету чи підприємства.

Дніпропетровська міська влада на день Соборності чекала на президента України Петра Порошенка. Напередодні його приїзду ремонтували дороги, попереджали, що на Живий Ланцюг пускатимуть по паспортах, а за 2 години до запланованого приїзду вкручували нові лампи у ліхтарі на Новому мосту.

10928848_769992199744304_5332764919511428038_n  JxW5uGRpJD8 O7GpKPNIHEo viyDeSKliV0Президент так і не прилетів через погодні умови, як повідомив Святослав Цеголко на своїй сторінці у Фейсбук. Поетка і волонтерка Надія Таршин сподівається, що Петру Порошенко було невідомо про залучення бюджетників.

«А може він не знає про це. Розумієте, для мене це взагалі шокова ситуація. Я вчора прочитала, що нас будуть пускати на міст по паспортах і заздалегідь заповнених анкетах. Коли треба було стоять на Майдані, нас ніхто паспорти не питав. І сьогодні ми вийшли і були готові, що нам будуть чинити опір. Але слава Богу, ви подивіться, яке вийшло свято».

Переселенка з Донецька Людмила, яка вперше святкувала День Соборності в Дніпропетровську, нічому не дивується.

«Я вам хочу сказать, что я к этому отношусь спокойно. Потому что наше поколение все время было в таком состоянии. Дело в том, что люди, которые не хотят принципиально участвовать – они просто рассасываются по дороге. Если это как возможность отвлечься от работы – ничего отвратительного я в этом не вижу, честно».

Від влади до народу виступив заступник Коломойського Борис Трейгерман. Журналістам він сказав, що не очікував такої кількості людей на акції.

Міла Мороз з Днепропетровська, для Громадського радіо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+