Слушать

Одесити спалили труну з «Путіним» біля російського консульства

25 января 2015 - 18:35
Більше сотні одеситів зібралися сьогодні біля російського консульства в Одесі, щоб висловити обурення останнім посиленням російської агресії
Одесити спалили труну з «Путіним» біля російського консульства / Новости на Громадському радио

Одесса 2Більше сотні одеситів зібралися сьогодні біля російського консульства в Одесі, щоб висловити обурення останнім посиленням російської агресії. Активісти Демократичного альянсу принесли до консульства труну і намагалися закинути її за паркан на територію, де розташовано консульство РФ.

За словами одного з активістів ДемАльянсу Олексія Чорного, лідер країни, який так спокійно віддає наказ вбивати мирних жителів, не заслуговує на життя.

Організатор акції Павло Поламарчук зачитав діагноз Володимира Путіна, який відноситься до категорії онкологічних захворювань і порадив Російському Президенту молитися,щоб український народ його пробачив.

В акції також взяли участь одеські депутати, вчені, інтелігенція. Порядок охороняла міліція. Відомий в світі джазмен-одесит Юрій Кузнєцов висловив сподівання, що самі росіяни почнуть змінювати своє відношення до власного Президента.

20150125_135434[1] 20150125_142942[1] 20150125_143632[1] Одесса 3 Одесса 2 Одесса 1

 

 

 

 

Обклавши труну вінками та гаслами, учасники акції спалили її повністю, а потім прибрали за собою попіл від труни. Акція закінчилася виконанням гімну України.

 

Віра Запорожець з Одеси для Громадського радіо

 

Фото: Віри Запорожець та Громадське ТБ Одеси

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+