Слушать

Шахтерам пообещали выплатить 400 миллионов задолженности по зарплате

15 апреля 2015 - 20:08
Премьер-министр Арсений Яценюк отдал поручение выплатить задолжности по зарплате для шахтеров до конца недели
Шахтерам пообещали выплатить 400 миллионов задолженности по зарплате / Новости на Громадському радио

шахт'ріПремьер-министр Арсений Яценюк отдал поручение выплатить задолжности по зарплате для шахтеров до конца недели. Также за это время должна быть утверждена программа реформирования угольной отрасли. 400 миллионов гривень, которые запланированы в бюджете, чтобы погасить задолженности по зарплаты горникам, должны быть выделены и отправлены в регионы», сказал Яценюк. 

400 мільйонів гривень, які виділяються законом України про державний бюджет на погашення заборгованості вугільникам по заробітній платі повинні бути виділені і відправлені в регіони. Це завдання міністерства фінансів, гроші на єдиному казначейському рахунку є, будь ласка, погасіть заробітню платню. Але це не вирішує системної проблеми, це лише гасить пожежу”.

Аресений яценюк также  заметил, что необходимо ускорить модернизацию котлов, чтобы иметь возможность сжигать не только уголь марки «А», который добывают в окупированых районах Донбасса.

фото РИАНОВОСТИ. УКРАИНА

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+