Слушать

Экс-регионал подал иск на Москаля за нарушение прав на свободу перемещения

17 мая 2015 - 19:25
На Геннадия Москаля, а также на Антитеррористический центр при СБУ подали в суд бывший член Партии Регионов юрист Олег Курчин
Экс-регионал подал иск на Москаля за нарушение прав на свободу перемещения / Новости на Громадському радио

Геннадій-Москаль-e1350562772719На председателя Луганской областной военно-гражданской администрации Геннадия Москаля, а также на Антитеррористический центр при СБУ подали в суд бывший член Партии Регионов юрист Олег Курчин. Об этом сообщает сайт «Новости Донбасса».

Прошение подали в окружной административный суд Киева еще 13 марта. Это заявление о признании противоправным распоряжения Геннадия Москаля о запрете пересекать автотранспорту пункт пропуска «Лисичанск — Горское — Золотое — Первомайск». Ранее стало известно, что линию разграничения разрешено пресекать лишь пешеходам и автотранспорту международных гуманитарных организаций. Иск в суд подал заслуженный юрист Украины Олег Курчин, который считает такое решение Москаля противозаконным и нарушающим его конституционное право на свободу перемещения. В судебном порядке он требует запретить данное решение.

На такое заявление Курчина Геннадий Москаль написал ответ на своей странице в Facebook:

«Моєму подиву не було меж, адже зі мною судиться член фракції Партії регіонів Донецької міськради – партії, що розв’язала війну на Донбасі. Відверто бреше, що його рідні на окупованій території позбавлені можливості покинути небезпечну зону проведення АТО, хоча пункти пропуску в Донецькій області не перекриті, а в Луганській області лінію розмежування можна пройти пішки, на велосипеді чи на транспорті міжнародних гуманітарних організацій. Якщо в заслуженого юриста через моє розпорядження так різко погіршилося душевне й психічне здоров’я, що він змушений купувати заспокійливі засоби на 437 гривні 32 копійок, то моя йому порада – хай кілька разів пішки чи на велосипеді перетне лінію розмежування вогню. Фізичні вправи корисні для здоров’я, то може йому від цього полегшає..», — ответил председателя Луганской ОДА Геннадий Москаль.

Фото: micto.cz

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+