Слушать

На Луганщине задержан и подозревается в избиениях еще один "торнадовец"

22 июня 2015 - 18:26

384770190В Луганской области задержан еще один боец спецподазделения «Торнадо» — 44-летний младший сержант милиции. Его подозревают в том, что он жестоко избивал, и пытал свою сожительницу, издевался над ней несколько дней.

Задержание произошло в воскресенье в селе Заайдаровка Новопсковского района, — рассказал каналу 112  директор департамента коммуникаций Луганской областной военно-гражданской администрации Ярослав Галас.

«Жінка змогла вирватися, вона чотири дні була незаконно позбавлена волі, вона теж місцева мешканка, вони жили разом. … Коли її  госпіталізували там по всьому тілу були страшенні побої, зараз поки що кваліфікуються, як тяжкі телесні ушкодження, але треба ще пройти медичну експертизу, вона кілька днів ще буде, вона в лікарні, сам міліціонер затриманий», — сообщил он.

Также директор департамента коммуникаций Луганской областной военно-гражданской администрации Ярослав Галас добавил, что дома у задержанного изъято боевая гранта, 50 кустов марихуаны и ветви опийного мака.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+