Слушать

Оборонные линии Мариуполя готовы на 90 %, — Жебривский

23 июня 2015 - 21:53

БезымянныйДо 30 июня в эксплуатацию будет сдана вторая линия фортификационных сооружений в Донецкой области. Об этом заявил глава Донецкой областной военно-гражданской администрации Павел Жебривский. По его словам, за первую линию обороны несут ответственность военные, за вторую — конкретные районы и города региона. Обе линии в секторе «М» готовы на 90-95%

«С 25 — по 30 завдання, щоб військові прийняли ці фортифікаційні споруди, які будує і за які несе відповідальність Донецька державна адміністрація. За кожним закріплено район або місто, чітко розплановано, що потрібно, які людські, матеріальні ресурси потрібні. Був і власник компанії генпідрядника, директор підрядної організації, були голови адміністрацій. Обговорили, визначилися,» — заявил он.

Глава Донецкой областной военно-гражданской администрации также пообещал, что
фортификационные сооружения 3-й линии будут сданы вовремя и в полном объеме.

Он заявил, что поставил несколько задач перед обновленной командой областной администрации: в частности, наведение порядка в регионе и оказание всяческой помощи военным. Но без каких-либо привилегий.

«Якщо є якісь порушення – ми не будемо закривати на них очі. Якщо вояк український захищає територіальну цілісність України – він герой. Якщо він створює непотребні речі – він має понести покарання. Територія України – це територія правової держави. І тут, власне, як відношення місцевого населення до військових, так і військових — до жителів, має бути взаємоповажним і партнерським,» — уверен глава администрации.

Также чиновник планирует привлечь инвестиции в область за счет инфраструктурных проектов. И оказывать поддержку предпринимателям, работающим в области, за счет смягчения налогового давления.

Айсель Сафина из Мариуполя для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+