Слушать

Марш від «Правого сектору» з вимогою відміни Мінських угод пройшов у Києві

04 июля 2015 - 15:49

bCOpFjGVNo0У центрі Києва 3 липня пройшли маршем добровольці-націоналісти. В марші прийняли участь з ДУК «Правий сектор», з полку «Азов», з батальйонів «Торнадо», «Айдар», «ОУН», із ЗСУ.  Головна мета акції: продовження бойових дій і повне звільнення окупованих територій на сході України.  Всі Хроніки Донбасу на 13:00 

«Марш добровольців для того, щоб показати що в цій державі є сила, яка має контролювати владу. Ця сила – це народ України. Ми вимагаємо скасування Мінських угод. Вони є злочинними, тому що закріплюють ситуацію, в якій частина української території залишається під окупацією нашого ворога. Вимагаємо визнати, що у нас війна, а не  антитерористична операція. Вимагаємо роздати добровольцям зброю. Вимагаємо кадрових ротацій в міністерстві внутрішніх справ та армії. Вимагаємо реальної боротьби з корупцією, аби держава перетворилась з олігархічної в національну»- говорить Олексій Бик речник тринадцятого запасного батальйону ДУК «Правий сектор».

a2PMc0Tr778

Почали марш о 19:00 на Майдані Незалежності і пройшли із зупинками до Європейської площі та урядового кварталу. На вході до стадіон ім. Лобановського в знак останнього мирного попередження підпалили шини.

mJ7CE10Qfug

За словами міліції в заході взяли участь до 3 тисяч бійців та близько 300 — 400 киян.

eHTtJMBJ62M

 

Тетяна: «Я тут що, мій чоловік та багато друзів в ДУК «Правий сектор». Я прийшла їх підтримати.»

Костянтин: «Я є головою громадського сектору «Оболонь». Сьогодні прийшли добровольчі батальйони  захищати свою Батьківщину. Висловити свою думку з приводу того, що відбувається в нашій державі. Будемо дивитись, які вони висновки зроблять, яку відповідь дадуть людям, що висловлюють свою недовіру».

c0q76XcI-1E

Під час руху учасники вигукували гасла («Режиму внутрішньої окупації — смерть, смерть, смерть! Добровольчої батальйонам і ВСУ — слава, слава, слава!»), в тому числі непристойні вимагаючи звільнити побратимів, обвинувачених у вбивствах: Вікторію Завірюху, Андрія Медведька, Дениса Поліщука. Закликали киян відвідувати суди над бійцями, стверджуючи, що мова йде про політичне переслідування патріотів.

pv_aDypReYo

Після маршу правоохоронці заявили, що «акція добровольчих батальйонів» Марш Святослава «пройшла без порушень правопорядку».

bCOpFjGVNo0

Вимоги представників правого воїнства:

1) Офіційно визнати факт війни (не «АТО») в Україні на світовому рівні. Відмова від Мінських домовленостей.

2) Розірвати усі міжурядові відносини з російською федерацією.

3) Надати ВСІМ добровольчим формуванням гідне озброєння. А також належні права і соціальне забезпечення.

4) Активізувати інформаційну роботу в суспільстві щодо реальної серйозності ситуації на сході країни.

5) Негайні кадрові зміни в міністерстві оборони та армії.

6) Справедлива та негайна кара для державних злочинців часів Януковича.

7) Реальна та переможна боротьба с корупцією.

8) Націоналізувати російський бізнес в Україні та використати його ресурси для стабілізації української економіки.

9) Розпочати повномасштабний наступ на окупантів до повного відновлення єдності території України.

10) Зміна олігархічної зорієнтованості держави на національну.

Окремо заявлена вимога: Звільнити негайно усіх політв’язнів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+