Слушать

Славянск и Краматорск празднуют годовщину освобождения от "ДНР"

05 июля 2015 - 13:51

11403249_1602576346679335_958295032840067636_nСегодня исполняется год с тех пор, украинские военные освободили города Славянск и Краматорск. Боевики самопровозглашенной ДНР под предводительством тогдашнего командира Игоря Стрелкова отступили в Донецк, удерживаемый ими по ныне. В освобожденных городах собираются отметить годовщину наступления мирной жизни.

Все новости на 11.00 от Общественного радио 

«5 липня 2015 року Краматорськ святкує своє друге народження! Шановні краматорці та гості міста, обов’язково приходьте на це свято! Час та місце зустрічі: 17:00, біля «Літака» (Будинок піонерів).
Ми любимо своє рідне місто і більше нікуди його не віддамо!!! Бо Краматорськ — це УКРАЇНА і це назавжди!!!» — пишут в группе города Краматорска в социальной сети Facebook.

«Поздравляю Всех с Днём Освобождения Краматорска от российских-террористических войск и их прихвостней! Надеюсь Мы больше такого не допустим! — комментируют жители Краматорска.

Напомним, с середины апреля 2014 года Славянск и Краматорск находились под контролем боевиков. ВСУ контролировали только две ключевые точки — гору Карачун близ Славянска и взлетную полосу в Краматорске.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+