Слушать

У зв'язку з аварією на ЛЕП завтра в Криму вихідний день

22 ноября 2015 - 15:56
Даний указ поширюється на всіх, крім державних цивільних та муніципальних службовців
У зв’язку з аварією на ЛЕП завтра в Криму вихідний день / Новости на Громадському радио

Відповідно до введенням режиму надзвичайної ситуації, пов’язаної з аварією на лініях електропередач у Херсонській області України, 23 листопада оголошується неробочим днем. Про це на своїй сторінці на Facebook написав так званий глава Криму Сергій Аксьонов. 

Журналіст телеканалу ATR Шевкет Наматуллаєв на своїй сторінці у Facebook повідомив, що торгівельні центри у місті не працюють, а на заправках стоять черги автівок. 

Блокадный Симферополь. Торговые центры не работают. На заправках очереди. Электричества на всех не хватает. А у Аксенова все под контролем)

Posted by Шевкет Наматуллаев on 22 листопад 2015 р.

Як повідомляло раніше «Громадське радіо», в Чаплинці від нового вибуху упала опора ЛЕП, в Криму відключення електрики.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+