Слушать

Єдине, що допоможе на суді — це пришестя Путіна, — Віра Савченко

09 декабря 2015 - 18:27 170
В ексклюзивному коментарі «Громадському радіо» сестра обвинуваченої розповіла, що її свідчення не можуть вплинути на процес і що сам суд схожий на театральну виставу

Сьогодні в Донецькому суді Ростовської області, де слухається справа української льотчиці Надії Савченко, свідчила її сестра Віра Савченко: 

«Мені дуже важко тут знаходитись і свідчити, тому що «сізіфів труд» і ми з Надею просто дограємо цю п’єсу. Назвати це по-іншому не можна. Ми розуміємо, що нічого не зміниться, навіть якщо буде друге пришестя Христа. І все рівно це б не допомогло. Хіба що пришестя Путіна — це б допомогло», — сказала Віра Савченко. 

За її словами, у адвокатів є багато доказів для захисту її сестри Надії. 

«Ми розуміємо, що все це було з пустого в порожнє. Було дуже багато доказів. Я зроблю все від мене залежне, щоб ці докази долучили до справи, — запевняє Віра Савченко. — Я розумію, що прокурори проаналізують все, що я сказала, будуть намагатися знайти мої «косяки». Тому повне враження буде завтра, а зараз це розминка», — додала вона.

Нагадаємо, сторона звинувачення завершила представляти свої докази, на черзі докази будуть надавати адвокати Надії Савченко.

 

Антон Наумлюк, Ірина Сампан спеціально для «Громадського радіо». 

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+