Слушать

В Одесі обмежили проведення масових заходів на Думській площі 2 травня

30 апреля 2016 - 15:10
Одеський окружний адміністративний суд за позовом міської ради обмежив проведення масових заходів 2 травня на Думській площі
В Одесі обмежили проведення масових заходів на Думській площі 2 травня / Новости на Громадському радио

Про це повідомляється на офіційному веб-порталі Судової влади України.

«Адміністративний позов Виконавчого комітету Одеської міської ради слід задовольнити частково: обмежити право на мирні збори шляхом заборони Громадській організації» Одеська міська ветеранська організація «Військовий меморіал», відповідальній особі за проведення масового заходу Стоянова П.С. і відповідальній особі за проведення масового заходу Федорко Г.В. проведення масових заходів, а також використання спецзасобів 02 травня 2016 року за адресою: м Одеса, площа Думська, 1», —йдеться в повідомленні.

Причиною позову міської влади, зазначає прес-служба суду, стало поширення в ЗМІ та соціальних мережах «прямих закликів до насильства, порушення громадського порядку, знищення громадського майна».  При цьому 2 травня розпорядженням міського голови Одеси оголошено днем ​​пам’яті загиблих внаслідок трагічних подій, що сталися два роки тому.

Суд також врахував, що 2 травня правоохоронні органи будуть задіяні в Одесі на Куликовому полі, оскільки там будуть проводитися мирні акції. Таким чином це може значно ускладнити одночасне забезпечення правопорядку в різних місцях міста Одеси.

«Заяви, подані відповідачами на проведення акцій і мітингу саме 02 травня 2016 року, свідчать про навмисне створення небезпеки для громадськості, оскільки зазначені заходи збігаються з днем ​​пам’яті загиблих в результаті трагічних подій», — наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, прикордонники Одеси на травневі свята посилюють охорону морських рубежів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+