Слушать

Для дітей з «ДНР» стріляти з автоматів звичне явище? Відео / Новости на Громадському радио

Для дітей з "ДНР" стріляти з автоматів звичне явище? Відео

10 сентября 2016 - 09:46
Вихованці військово-патріотичних клубів "ДНР" розповідають, що чи не кожного тижня виїздять на полігони, де стріляють зі справжньої зброї

«Враження дуже хороше. Щоправда «заклало» вуха оскільки я вперше відвідую подібний захід. Стріляла з АК-74. Вражень море і всі вони позитивні» — розповідає дівчина.

В той же час хлопець, який так само вперше приїхав на цій полігон, говорить, що нічого надзвичайного у цьому немає — це звичне явище.

На запитання журналістки «Чи готові ви взяти в руки зброю?» діти відповіли «Так точно».

Нагадаємо, на останньому засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську йшлося зокрема про неприпустимість залучення дітей у бойові дії.

«В рамках роботи гуманітарної підгрупи Україна закликала всі сторони дотримуватися протоколу до Конвенції про права дитини щодо участі дітей у збройних конфліктах. Цей документ забороняє залучення неповнолітніх у військові дії. Україна вітає всі ініціативи Міжнародного Комітету Червоного Хреста, спрямовані на допомогу всім дітям Донбасу, зокрема, тим, хто живе в «сірій» зоні», — написала з цього приводу прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+