Слушать

Перед саммитом G-20 в Гамбурге прошло шествие зомби / Новости на Громадському радио

Перед саммитом G-20 в Гамбурге прошло шествие зомби

06 июля 2017 - 19:44
В Гамбурге тысяча, одетых в одинаковые серые костюмы, прошла улицами города

В Гамбурге прошла акция «1000 фигур». По замыслу организаторов, перфоманс должен привлечь внимание людей к важным проблемам современности.

Об этом сообщает «ВВС Россия».

«Кульминацией акции стала трансформация толпы. Участники акции скинули с себя одинаковую одежду. Под серыми костюмами оказались яркие футболки разных цветов, символизирующие разнообразие идей и мнений», — написали на сайте издания.

Як повідомляло Громадське радіо, лідери Росії, Німеччини та Франції у рамках робочого сніданку «на полях» саміту «Великої двадцятки» в Гамбурзі обговорять врегулювання кризи на Сході України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
G20
Facebook Twitter Google+