Слушать

В Луганську біля захопленої будівлі СБУ пролунав вибух

01 августа 2017 - 06:52
Вибух був такої сили, що його чули жителі в різних районах міста
В Луганську біля захопленої будівлі СБУ пролунав вибух / Новости на Громадському радио

В Луганську в ніч на 1 серпня біля колишньої будівлі ГУ СБУ в Луганській області пролунав вибух. В результаті був пошкоджений пам’ятник, який бойовики встановили на честь так званих «захисників республіки», повідомляє підконтрольний бойовикам інтернет-ресурс Луганськінформцентр.

«Вибух, який розбудив багатьох городян і було чути в ряді районів Луганська, прогримів близько другої години ночі 1 серпня в парку «Дружби народів», — йдеться в повідомленні.

За попередніми даними, вибухівку було закладено біля пам’ятника. Як зазначає видання, сказати наскільки пошкоджений пам’ятник зараз не можна — біля нього скупчення бойовиків.

Цей пам’ятник підривали і раніше, майже рік тому — 1 вересня 2016 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+