Слушать

На Рівненщині помер учасник Майдану та відомий художник / Новости на Громадському радио

На Рівненщині помер учасник Майдану та відомий художник

15 августа 2017 - 11:12
Картини Тараса Більчука розійшлися по світу, його роботи є в США, Канаді, Росії, Японії, Франції, Парагваї, Швеції, Польщі, Англії

У Рівненській області помер учасник Революції Гідності і відомий художник Тарас Більчук. Про це повідомляють в прес-службі Рівненської ОДА.

Тарас Більчук в 2007 році повернувся в Україну із США. Картини Більчука розійшлися по світу, його роботи є в США, Канаді, Росії, Японії, Франції, Парагваї, Швеції, Польщі, Англії.

Взимку 2013-2014 років Більчук став активним учасником Революції Гідності, переживши перший  напад 30 листопада. Тоді художник отримав струс мозку.  У 2016 році в річницю Революції Гідності, за мужність і патріотизм Тарас Більчук отримав від Президента орден «За мужність».

«Тарас Миколайович був талановитою людиною, а його картини знаходяться в приватних колекція багатьох країн світу. Але окрім всього іншого, він ще й запам’ятається своєю активною та відповідальною позицією як громадянин України, яку любив всім своїм серцем,» — йдеться в повідомленні.

За участь у Революції Гідності Тараса Більчука нагороджено орденом «За мужність».

Керівництво Рівненської ОДА вісловлює співчуття рідним та близьким. Поховають Тараса Більчука 15 серпня в селі Коршів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+