Слушать

Стало відомо чому близько 70 людей не змогли пройти контроль на КПВВ в Станиці

20 сентября 2017 - 16:10
Юрія Золкін спростував інформацію про те, що українська сторона закрила КПВВ в Станиці Луганській
Стало відомо чому близько 70 людей не змогли пройти контроль на КПВВ в Станиці / Новости на Громадському радио

Голова Станично-Луганської райдержадміністрації Юрій Золкін спростував розповсюджену бойовиками інформацію про закриття КПВВ «Станиця Луганська» 19 вересня о 18.00. За його словами, з 1 вересня КПВВ працює до 18.30. Про це Юрій Золкін повідомив в коментарі Громадському радіо.

Він пояснив, що 19 вересня українські прикордонники запустили на територію КПВВ кілька людей о 18.24. О 18.30 ці люди пройшли контроль українських прикордонників та пішли в бік КПВВ бойовиків.

При цьому не встигли пройти контроль з українського боку 70 людей. 20 з них — жінки, діти, люди похилого віку — були розміщені в наметах ДержСНС. Близько 40 людей розмістили в районному будинку культури. Вранці ці люди пішли на КПВВ.

Голова Станично-Луганського району пояснює - восени робота КПВВ з української сторони виглядає так: о 18.15 українські прикордонники запускають кілька людей — стільки, щоб за встигнути провести їхній контроль до закриття КПВВ о 18.30.

Далі ці люди прямують на КПВВ бойовиків, а це близько 800 метрів. В залежності від віку та стану здоров’я, у кожної людини це займає різний відрізок часу. Крім того, хтось йде з великим багажем, хтось — з малим, а його перевірка теж займає час.

Юрій Золкін зазначив, що періодично представники ОРЛО звертаються до Спільного центру з контролю та координації припинення вогню з приводу того, що українські прикордонники порушують домовленості  - дуже довго працюють.

Юрій Золкін зазначив, що за добу лінію розмежування на КПВВ «Станиця Луганська» перетинає до 10 000 людей, інколи — до 11 000.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+