Слушать

Порошенко знайшов ключ до президента Трампа, - Мирослава Гонгадзе / Новости на Громадському радио

Порошенко знайшов ключ до президента Трампа, - Мирослава Гонгадзе

21 сентября 2017 - 19:56
Шеф-редакторка української служби Голосу Америки Мирослава Гонгадзе коментує зустріч президентів США та України

Сьогодні в рамках Генасамблеї ООН відбулась зустріч Дональда Трампа та Петра Порошенка. На ній обговорили результати домовленостей, досягнутих під час нещодавньої зустрічі у червні у Вашингтоні, а також намітили конкретні плани взаємодії з ключових питань у сферах глобальної та регіональної безпеки, оборони, економічного та енергетичного співробітництва.

«За моєю оцінкою та оцінками експертів, зустріч пройшла досить успішно. Вона тривала приблизно годину. На ній були ключові фігури американської адміністрації. Я маю на увазі державного секретаря США, спеціального представника по Донбасу Курта Вокера, віце-президента Пенса. Обидва лідери знайшли спільну мову. Було видно приязне ставлення один до одного. Я б назвала Петра Порошенка «Master communicator», бо він справді знайшов ключ до президента Трампа.

Говорили більше про економічні успіхи та співпрацю між двома країнами. Дехто каже, що президент Трамп багато говорив про урагани, що стались у США. Але це насправді позитивний момент для України, бо це означає, що американська преса підхопить це і президент Порошенко буде при цьому поряд з президентом Трампом. Тобто це інформаційний виграш і для України також»», — розповідає Мирослава Гонгадзе в ефірі Громадського радіо. 

Нагадаємо, після цієї зустрічі Трамп також зустрінеться з президентами Південної Кореї та Туреччини, а також прем’єр-міністром Японії. У вівторок 20 червня президент України Петро Порошенко вперше зустрівся з Трампом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+