Слушать

Громадське радіо проведе прямі ефіри та лекції у Луцьку / Новости на Громадському радио

Громадське радіо проведе прямі ефіри та лекції у Луцьку

25 сентября 2017 - 12:17
Ми хочемо дізнатися, що насправді хвилює всю Україну та чим живуть люди у Луцьку. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому ми надаємо людям таку можливість

Ефіри, які будуть вести відомі журналісти Андрій Куликов та Наталка Соколенко, можна послухати наживо у Луцьку. У рамках Meridian Lutsk приходьте у Молодіжний центр Волині (Адреса: Градний узвіз, 57-8 жовтня з 10:00 до 12:00 год. Якщо ви не у Луцьку, в цей час, слухайте нас в цей час на hromadskeradio.org. 

Будемо говорити про наступне:

- Вибори мера в Луцьку.

- Перешкоджання журналістській діяльності.

- Луцьк культурний та Meridian Lutsk.

- Вибори в ОТГ і госпітальної округи.

- Бурштин та багато іншого.

Ефіри відбудуться в рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами та відповісти на всі ваші запитання.

Подія на Фейсбуці. Крім того, 7 жовтня у Молодіжному центрі Волині Андрій Куликов проведе Лекцію «Як створити і використати «Вікно Можливостей»?, а Наталка Соколенко розкаже «Як писати блог, щоби вас читали?».

Нагадаємо, що це друга поїздка у рамках проекту «Громадське радіо у твоєму місті». До цього команда Громадського радіо мовила у Львові.  Громадське радіо вирушає у Львів на Форум видавців

Громадське радіо потребує допомоги

Ви лучанка чи лучанин або ж гості міста та маєте власну тему, яка стосується Луцька? Напишить нам на пошту [email protected] з поміткою «Луцьк». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+