Слушать

В Україні планують побудувати три платні дороги / Новости на Громадському радио

В Україні планують побудувати три платні дороги

23 октября 2017 - 11:21
Заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань розповів, що спершу платні дороги запроваджуватимуть тільки для іноземного та вантажного транспорту

Проект нової Національної транспортної стратегії до 2030 року, який можуть ухвалити наступного місяця, передбачає будівництво платних доріг. Про це в ефірі Громадського радіо розповів заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань.

Пілотними проектами стануть три дороги: Львів — Краківець, Київ — Біла Церква та нова, що об’єднає Одеську та Житомирську траси. Остання дозволить розвантажити київську Окружну, якою зараз їздять вантажівки, що прямують до Одещини з західного напрямку, пояснив заступник міністра.

«В основному, весь потік транспорту, який іде з Польщі до Одещини, проходить між Академмістечком та Теремками. Це нереально. Ми хочемо заборонити повністю рух вантажівок цією ділянкою», — сказав Довгань. Таким чином, за його словами, вантажний транспорт не матиме іншого вибору й буде змушений користуватися платною дорогою.

Легкових автомобілів це не стосуватиметься, зазначив заступник міністра.

«Спершу ми плануємо запроваджувати платні дороги тільки для іноземного транспорту і вантажного. Тобто, водії легковиків не будуть сплачувати. Орієнтовна ціна, яку рахує Укравтодор – 11 євроцентів за кілометр», — сказав він.

Національний проект транспортної стратегії до 2013 року розробило Міністерство інфраструктури України разом із європейськими експертами.

Читайте також: Якою має бути міська інфраструктура, щоб не було смертельних ДТП?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+