Слушать

Нова робоча група при МВС повинна забезпечити всіх ромів документами, - Зола Кондур / Новости на Громадському радио

Нова робоча група при МВС повинна забезпечити всіх ромів документами, - Зола Кондур

10 июля 2018 - 19:08
Члени робочої групи повинні забезпечити найближчим часом достатній рівень безпеки ромів

Робоча група міністерства внутрішніх справ з питання інтеграції ромів в українське суспільство має найближчим часом забезпечити паспортами і свідоцтвами про народження всіх ромів, які проживають на території України.

Про це в ефірі Громадського радіо повідомила фахівець проекту Ради Європи з питань ромів Зола Кондур.

«Ми бачимо, що заступник міністра Тетяна Ковальчук ставить дуже серйозні цілі і завдання перед членами цієї групи. Перше завдання, яке стоїть перед нами — це розробити алгоритм дії між різними відомствами і структурами. І саме ця група повинна відповідати за правові питання і документування. Якщо те, що ми запланували сьогодні буде ефективно реалізовувати, то найближчим часом всі роми будуть забезпечені документами. І рівень безпеки ромів буде високим», — сказала Зола Кондур.

Нагадаємо, міністерство внутрішніх справ України створило робочу групу з питання інтеграції ромів в українське суспільство.

До групи увійшли представники МВС, Нацполіціі, Державної міграційної служби, Національної академії внутрішніх справ, Офісу Ради Європи в Україні, Міністерства соціальної політики, Міністерства юстиції, Міністерства культури, СБУ, Київської міської державної адміністрації та ромських організацій.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога //
Польська допомога
Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.
Facebook Twitter Google+