Слушать

Євген Федоров звернувся до Держдуми щодо російсько-українського кордону

24 декабря 2014 - 14:05
Facebook Twitter Google+
Євген Федоров направив звернення на ім'я Держдуми Сергія Наришкіна, де вказав на необхідність звернути увагу парламенту на чинний договір між РФ і Україною про російсько-український кордон
Євген Федоров звернувся до Держдуми щодо російсько-українського кордону / Программы на Громадському радио

Депутат нec230a376139b2a2e23a0668fffdb801ижньої палати парламенту Євген Федоров направив звернення на ім’я спікера Держдуми Сергія Наришкіна, в якому вказав на необхідність звернути увагу парламенту на чинний договір між РФ і Україною про російсько-український державний кордон, який був ратифікований РФ 22 квітня 2004 року.

Документ досі в силі та визначає Кримський півострів як частину  України, що, на думку Федорова, може використовуватися як аргумент проти Росії. Для уникнення правових колізій парламентарій пропонує голові Держдуми почати процес по денонсації спірного договору. Про це повідомляє Известия.

- Рішення про возз’єднання з Кримом вже прийнято і реалізовано, так що зараз нам необхідно привести в порядок міжнародні договори у відповідність з прийнятим на конституційному рівні рішенням. Їх треба переглянути, щоб юридично всі документи відповідали основному закону, — сказав Федоров.

На сьогодні договір про державний кордон з Україною не єдиний аргумент противників Росії щодо проблематики Криму і Севастополя. 31 травня 1997 у Києві був підписаний договір про дружбу. У ньому сторони також зобов’язувалися поважати територіальну цілісність одна одної і підтвердили непорушність кордонів.

(фото ИЗВЕСТИЯ)

Діана Токмань для Громадського радіо

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.