Слушать

В Крыму признали, что таких проблем с водой не было 60 лет

25 декабря 2014 - 15:19
Facebook Twitter Google+

У ФМС запевняють, що держмито вже не бере кошти. 28403562Кримчани скаржаться на «гарячу лінію» Ради міністрів РК, що з них вимагають сплати держмито при заміні українського закордонного паспорта на російський. Про це на засіданні кримського уряду повідомила віце-прем’єр Лариса Опанасюк, повідомляє «Крим Медіа».

 «Ми домовилися, що міняємо, орієнтовно, 400 тисяч закордонних паспортів, які на руках у кримчан, безкоштовно», — сказав С.Аксьонов, уточнивши, що без сплати держмита будуть міняти тільки документи, у яких термін дії не закінчився станом на 1 січня 2015 року.

У свою чергу П.Ярош запевнив, що держмито вже скасована: «Ми замість квитанції за оплату беремо копію чинного українського закордонного паспорта».

Нагадаємо, в Податковому кодексі РФ встановлені держмита за видачу закордонного паспорта в розмірі 2 тис. рублів, за видачу закордонного паспорта нового покоління — 3,5 тис. рублів, за державну реєстрацію транспортного засобу — 2 тис. рублів, за видачу національного посвідчення водія на пластиковій основі — 2 тис. рублів.

(фото Те Портал)

Діана Токмань для Громадскього радіо

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.