Слушать

Що відбувається в Маріуполі? - репортаж Андрія Куликова

02 февраля 2015 - 12:24 541
Facebook Twitter Google+
Які настрої панують в місті, як мешканці району Східний відновлюють свої домівки. Андрій Куликов розповів, що мешканці Маріуполя обурюються, що "Ніхто до нас із Києва так і не приїхав

hr-chajnyk-14-06-21-kulykov-mp3-imageАндрій Куликов телефоном з Маріуполя розповідає, які настрої панують в місті, як мешканці району Східний відновлюють свої домівки. Андрій Куликов розповів, що мешканці Маріуполя обурюються, що «Ніхто до нас із Києва так і не приїхав», так само, як Донецьк у березні 2014 року обурювався відсутності підтримки з боку центральної влади. 

- Що відбувається у Маріуполі?

- У Маріуполі різноманітні настрої, є багато людей, які відстоюють своє місто від агресора, є люди, які допомагають тим, хто постраждав. Сьогодні я був на житловому масиві Східний, видно, що дуже багато зусиль приклали для того, щоб не впадали в око ці всі руйнування. Люди, які спочатку були переконані, що снаряд «Градів» був зі сходу, тепер думають, що можливо це було з півдня або, можливо, розвернулись в повітрі. У Маріуполі є незадоволення центральною українською владою.

Ніхто з уряду сюди не приїжджає. Люди дуже вдячні, активістам, волонтерам, «Червоному хресту», працівникам «Метінвест», вони оперативно зреагували на трагедію в плані матеріальної допомоги. Ввечері відбувалось зібрання активістів, виступав мер міста Юрій Хотлубей, який сказав: «Те, що ви зараз робить з великим задоволенням підхопить російська пропаганда». В адресу мера пролунало дуже багато несхвальних відгуків та епітетів.

Хроніки Донбасу”. Дмитро Пальченко з Краматорська для Громадського радіо.

Лого Канада новыйПрограма «Хроніки Донбасу» на Громадському радіо підтримана Канадським фондом місцевих ініціатив.

Если Вы обнаружили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.